2:1 (1:1)
Real Zaragoza
Pondělí 22.04.2013, 22:00 • Estadio de Balaídos , Vigo • Španělská LaLiga

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji dobrou noc. (23:53:42)

A je dobojováno. Sledovali jsme hodně zajímavé utkání, které nakonec zvládla lépe Celta, která po velkém boji porazila Zaragozu 2:1.

Domácí začali utkání lépe, ale do vedení šli hosté. Po krásném centru se prosadil Săpunaru a Zaragoza vedla. Jenže o pouhých deset minut později se trefil López a bylo vyrovnáno.

Ve druhém poločase byli domácí aktivnější a nakonec se dočkali vedoucí branky. V 93. minutě se se štěstím prosadil Barmejo, který rozhodl o tom, že veledůležité 3 body získá Celta. Domácí tedy oživili naději na záchranu v soutěži.

90+5
    Žlutou kartu uviděl domácí Park.

90+5
    Domácí ale výborně brání a vypadá to, že o vítězi tohoto duelu je rozhodnuto.

90+4
    Hosté to ještě zkouší.

90+3
    Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
    Tak domácí hráči i fanoušci se přeci jen dočkali. Na přihrávku z levé strany si naběhl MARIO BARMEJO, který se štěstím překonal Roberta a poslal Celtu do vedení!

90+2
    Po hlavičce domácího hráče skončil míč nad hostující brankou.