NHL
Washington – Winnipeg 5:3 (kon.) | New Jersey – Montreal 3:2 (kon.) | Carolina – NY Islanders 4:3 (2:0 po s.n.)
Pittsburgh – Buffalo 2:4 (kon.) | Florida – NY Rangers 3:2 (kon.) | Philadelphia – Boston 5:2 (kon.)
Minnesota – Los Angeles 2:1 (kon.) | Nashville – Calgary 4:3 (kon.) | St. Louis – Colorado 3:1 (kon.)
San Jose – Dallas 3:2 (kon.)
po s.n. (2:0)
Carolina Hurricanes
4:3 (2:1, 1:1, 0:1 - 0:0)
New York Islanders
Středa 24.04.2013, 01:00NHL

Pro dnešek je to tímto úplně vše, příště se těším opět na shledanou. (03:48:37)

Československá stopa v utkání:
    Jiří Tlustý (CAR) 0+1, 1 střel, čas na ledě 20:57
    Lubomír Višňovský (NYI) 0+0, 2 střel, čas na ledě 24:26

1. Jordan Staal (CAR) 1+1
    2. Alexander Sjomin (CAR) 1+0
    3. Kyle Okposo (NYI) 1+1

Dnes byla šťastnější Carolina, která vítězí 4:3. Islanders dnes nebyli o nic horší, mají ale smůlu. Navíc nebýt vyrovnání Okposa v poslední minutě základní hrací doby, tak mohli být hosté i bez toho jednoho bodu. I ten je ale pro tým z New Yorku v boji o play-off důležitý. Obzvlášť proto, že Winnipeg dnes prohrál ve Washingtonu.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Carolina Hurricanes. Autorem branky je Riley NASH.

Skinner prudkou střelou k levé tyči skóruje! 2:0

Boyes zvolil střelu zápěstím, Ellis zasahuje.

Tribuny slaví, Nash prostřelil Nabokova střelou nad beton a pod lapačku. 1:0

Nielsen jel za hosty, jeho střela mezi betony se neujala.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení měli hosté několik tutovek, ty ale neproměnili. Rozhodnou nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:45
    Velký tlak na branku Ellise, ten v leže vyráží střelu z bezprostřední blízkosti!

64:00
    Běží poslední minuta prodloužení...

62:45
    A další šance Islanders – únik dva na jednoho vyřešil útočník hostů střelou, Ellis vyráží do rohu kluziště.

62:05
    Tyč na brance Ellise!

61:05
    Hraje se před Nabokovem, domácí se zatím ke střele nedostávají.

60:01

Jiří Liebreich

Branky a nahrávky: 4. Sjomin (Staal), 17. Staal (Harrison, Tlustý), 38. Dwyer (Staal, Ruutu), rozh. náj. Nash – 7. Boyes (Streit, Moulson), 28. Bailey (Okposo, Nielsen), 59. Okposo (Tavares, Moulson)

Carolina Hurricanes: Ellis – Gleason, Faulk, Harrison, Corvo, McBain, Sanguinetti – Sjomin, Staal, Tlustý – Larose, Staal, Ruutu – Dwyer, Skinner, Blanchard – Bergeron, Nash, Wallace.
    New York Islanders: Nabokov – Višňovský, Hickey, MacDonald, Hamonic, Strait, Streit – Boyes, Tavares, Moulson – Okposo, Nielsen, Bailey – McDonald, Aucoin, Grabner – Martin, Cizikas, Joensuu.