Basilej – Chelsea 1:2 (kon.) | Fenerbahce – Benfica 1:0 (kon.)
FC Basilej
1:2 (0:1)
Chelsea FC
Čtvrtek 25.04.2013, 21:05 • St. Jakob-Park, Basilej • Evropská liga

Rozhodčí Královec ukončil dnešní utkání, ve kterém domácí FC Basilej nestačila na Chelsea FC a podlehla jí 1:2. První poločas příliš zajímavý nebyl, ale padla v něm jedna branka, o kterou se zasloužil už ve 12. minutě Moses. Druhý poločas se hrálo nahoru dolů a bylo se na co dívat. Tři minuty před koncem řádné hrací doby pískl penaltu Královec a Schär bezpečně pokutový kop proměnil. Vypadalo to, že dnešní utkání skončí výsledkem 1:1, ale v poslední nastavené minutě zahrával volný přímý kop Luiz, jenž ze své kopačky vyslal přesnou trefu a dal gól na 1:2. Do odvety tak má lépe nakročeno Chelsea, ale stát se může cokoliv. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc. (23:01:57)

Držení míče: FC Basilej 56% ─ 44% Chelsea FC.

Střely na branku: FC Basilej 4 ─ 6 Chelsea FC.

Střely celkem: FC Basilej 12 ─ 16 Chelsea FC.

90+4
    Chelsea právě vstřelila branku!
    Volný přímý kop si vzal na starost DAVID LUIZ a vyřešil to výborně. Ze své pravačky vyslal velmi přesnou trefu, která skončila v brance a Sommer se natahoval marně.

90+4
    Tato akce dnes bude nejspíš akcí poslední.

90+3
    Faulovaný byl Ramires a Chelsea bude zahrávat další standardní situaci.

90+3
    Basilej se ubránila bez potíží a míč odvrátila do bezpečí. Chelsea však na útočné polovině zůstává.

90+3
    Cole vybojoval rohový kop.

90+2
    Chelsea tentokrát nebezpečná nebyla.

90+2
    Hlavičkující Terry se ocitl ve stoprocentní šanci, ale trefil pouze Sommera, který balon vyrazil na rohový kop.

90+1
    Rohový kop bude zahrávat Chelsea a domácí fanoušci reagují pískotem.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90
    Standardní situaci si vzal na starost Mata, ale jeho střelecký pokus se mezi tři tyče nevešel.

90
    Chelsea bude zahrávat volný přímý kop.

89
    Fabian Schär fauloval a obdržel žlutou kartu.

88
    Sommer chyboval, ale Chelsea tuto chybu potrestat nedokázala.

87
    Basilej právě vstřelila branku!
    FABIAN SCHÄR bezpečně proměňuje pokutový kop a tři minuty před koncem řádné hrací doby srovnává na 1:1.