ILHK Hr. Králové – Mad Parrots 3:0 (kon.) | IHC Kladno – IHC Prague Rats 0:8 (kon.) | IHC Přerov – IHC Olomouc 4:11 (kon.)
Devils Zlín – Kanci Uh. Brod 8:3 (kon.) | IHC Přerov – Uh. Hradiště 5:6 (kon.) | ILHK Hr. Králové – Slavia Praha 6:7 (kon.)
IHC Kladno – IHC Pardubice 6:8 (kon.) | Devils Zlín – Brno 6:5 (po pr.)
IHC Čerti Kladno
0:8 (0:2, 0:5, 0:0, 0:1)
IHC Prague Rats
Sobota 27.04.2013, 12:00STILMAT extraliga inline hokeje

42:48
    Medvědi právě vstřelili branku!
    Osmou branku Berouna přidává PŘIBYL. Asistence: Lukáš Novák.

22:02
    Skóre před poločasovou přestávkou ještě upravil MARTIN TVRZNÍK. Bez asistence.

19:57
    Mezi střelce se zapisuje také JAKUB NOVÁK. Asistence: Ladislav Vlček.

17:58
    Pátý gól Berouna dává RADEK PAVLATA. Asistence: Martin Tvrzník.

13:44
    LUKÁŠ NOVÁK proměnil trestné střílení a náskok hostů tak i nadále narůstá.

12:55
    Krátce po přestávce se prosazuje MARTIN TVRZNÍK. Asistence: Jakub Novák, Wuftherle.

06:28
    Další zásah Berouna přidává VLČEK. Asistence: Lukáš Novák.

00:41
    Hosté jdou již v první minutě do vedení. Skóre otevřel WUFTHERLE. Asistence: Tvrzník.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 1. Wuftherle (Tvrzník), 7. Vlček (Novák L.), 13. Tvrzník (Novák J., Wuftherle), 14. Novák L. (TS), 18. Pavlata (Tvrzník), 20. Novák J. (Vlček), 23. Tvrzník, 43. Přibyl (Novák L.)

IHC Čerti Kladno: Exner – Kameš, Piskáček, Zeman, Jiřík, Krpelán, Hofmann, Strnad, Knotek, Stieler, Bláha, Kalla, Plichta
    IHC Prague Rats: Handl (Michajlov) – Tvrzník, Novák L., Wuftherle, Přibyl, Pavlata, Ransdorf, Malý, Zvoník, Novák J., Vlček