ILHK Hr. Králové – Mad Parrots 3:0 (kon.) | IHC Kladno – IHC Prague Rats 0:8 (kon.) | IHC Přerov – IHC Olomouc 4:11 (kon.)
Devils Zlín – Kanci Uh. Brod 8:3 (kon.) | IHC Přerov – Uh. Hradiště 5:6 (kon.) | ILHK Hr. Králové – Slavia Praha 6:7 (kon.)
IHC Kladno – IHC Pardubice 6:8 (kon.) | Devils Zlín – Brno 6:5 (po pr.)

Pardubice právě vstřelily branku!
    Do prázdné branky rozhoduje o výhře Střídy Sport JAROSLAV MOUČKA – 6:8! Bez asistence.

47:12
    Necelou minutu před koncem přibližuje Pardubice k výhře TAMAS LENCSÉS – 6:7! Asistence: Attila Orban.

41:30
    ZOLTAN REVAK však na druhé straně velmi rychle srovnává – 6:6! Bez asistence.

39:40
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Blíže k výhře je nyní Kladno, které dostal do vedení ALEŠ JIŘÍK – 6:5! Bez asistence.

38:02
    Srovnání zajišťuje VLADIMÍR KAMEŠ – 5:5! Asistence: Jiří Zeman a David Stieler.

36:51
    Hákováním se provinil Tomáš Šťastný (IPC).

36:01
    Začala čtvrtá čtvrtina.

36:00
    Skončila třetí čtvrtina.

33:53
    Hosty posílá do vedení JIŘÍ PROVAZNÍK – 4:5! Asistence: Jaroslav Moučka.

27:49
    Skóre se zatím přelévá ze strany na stranu, vyrovnaný stav opět zajistil JAN BUCHTELE – 4:4! Asistence: Jiří Provazník.

24:01
    Začala třetí čtvrtina.

24:00
    Druhá čtvrtina skončila.

23:54
    Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Lukáš Procházka (IPC).

21:50
    A nyní se DAVID STIELER prosazuje i ze hry, díky čemuž poprvé v zápase dostává Čerty do vedení – 4:3! Asistence: Vladimír Kameš.

21:02
    DAVID STIELER proměnil nařízené trestné střílení a maže tak náskok soupeře – 3:3!

19:53
    JAROSLAV MOUČKA se dnes prosazuje podruhé a opět vrací Pardubicím vedení – 2:3! Asistence: Jiří Provazník.

16:04
    Aleš Jiřík dostává dvě minuty za podražení.

12:24
    Jiřík tentokrát připravil puk pro JIŘÍHO ZEMANA, který prostřeluje Petriče – 2:2! Asistence: Aleš Jiřík.

12:01

12:00

09:42
    Za domácí Čerty snižuje JAKUB STRNAD – 1:2! Asistence: Aleš Jiřík.

06:37
    O dvě minuty déle přichází druhý gól, ruce nad hlavu zvedl TAMAS LENCSÉS – 0:2! Asistence: Akos Kiss a Attila Orban.

04:33
    Hosté se ujímají vedení v páté minutě, domácí brankář prostřelil JAROSLAV MOUČKA – 0:1! Asistence: Tomáš Píša a Jan Buchtele.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 10. Strnad (Jiřík), 13. Zeman (Jiřík), 22. Stieler (TS), 22. Stieler (Kameš), 39. Kameš (Zeman, Stieler), 40. Jiřík – 5. Moučka (Píša, Buchtele), 7. Lencsés (Kiss, Orban), 20. Moučka (Provazník), 28. Buchtele (Provazník), 34. Provazník (Moučka), 42. Revak, 48. Lencsés (Orban), 48. Moučka

IHC Čerti Kladno: Exner – Kameš, Piskáček, Zeman, Jiřík, Krpelán, Hoffmann, Stieler, Knotek, Strnad, Bláha, Kalla, Plichta
    Střída Sport Pardubice: Petrič – Provazník, Píša, Buchtele, Beneš, Šťastný, Hemský, Moučka, Procházka, Lencsés, Orban, Kiss, Revák