Crivoi – Minář 0:2 (kon.) | Hernych – Eysseric 1:2 (kon.)
Haider-Maurer – Martin 2:0 (kon.) | Mečíř – Rufin 2:0 (kon.)
Rosol – Pavlásek 2:1 (kon.) | Lojda – Veselý 0:2 (kon.)
Hájek – Bašić 2:0 (kon.) | Pospíšil – Bedene 2:0 (kon.)
0
4 1
Úterý 30.04.2013, 17:19Challenger Ostrava - Ostra Group Open by Moneta (antuka)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:49:38)

Ve druhém kole se Jaroslav Pospíšil utká s krajanem Jiřím Veselým, který postoupil před Dušana Lojdu po setech 7:5 a 6:4.

Základem úspěchu Jaroslava Pospíšila byl dobrý servis. Český tenista ani jednou v průběhu zápasu neztratil své podání a dlouhou to vypadalo, že i Bedene nebude mít žádný problém se servisem. V úvodu utkání drtil Pospíšila jednou čistou hrou za druhou, v koncovce první sady však zaváhal, poprvé své podání ztratil, čímž soupeř vyhrál set a poté, co Slovinec nezachytil nástup do druhého setu, začalo být o vítězi dnešního utkání pomalu jasno.

Konec zápasu

6:1
    Je dobojováno, v tomto utkání vítězí kvalifikant Jaroslav Pospíšil, který porazil druhého nasazeného Slovince Aljaže Bedeneho po setech 6:4 a 6:1 a postupuje do dalšího kola.

A-40
    Třetí mečbol pro Jaroslava Pospíšila.

40-40
    Ne, Jaroslav Pospíšil opět vybojoval shodu.

40-A
    Třetí brejkbol slovinského tenisty, dokáže tuto šanci využít k zisku druhého bodu ve druhém setu?

40-40
    Čtvrtá shoda, Jaroslav Pospíšil se nechce vzdát a rád by ukončil celý zápas již v této hře, při vlastním podání, ale v posledních hrách se mu již tolik nedaří na servisu a jeho statistiky "padají dolů".

40-A
    Brejbkol pro Aljaže Bedeneho.

40-40
    To je drama! Bedene odvrací i druhý mečbol, shoda, hra pokračuje.

A-40
    Mečbol číslo dva pro českého tenistu.

40-40
    Prvním esem ve druhém setu a teprve druhém v celém utkání, odvrací Jaroslav Pospíšil hrozbu brejku a je tu shoda.

40-A
    Vzápětí je tu brejkbol Aljaže Bedeneho, dočkáme se zvratu?

40-40
    Ale svou čtvrtou dvojchybou v utkání nabízí ještě soupeři šanci, shoda.

40-30
    A vzápětí si Jaroslav Pospíšil vypracovává, po hodině a sedmnácti minutách, mečbol!