Dukla – Hranice 28:25 (kon.) | Kopřivnice – Královo Pole 35:29 (kon.)
28:25 (15:14)
TJ Cement Hranice
Sobota 04.05.2013, 16:30Chance Extraliga mužů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

Dobré odpoledne při sledování online reportáže z nadstavby házenkářské Tipgames extraligy mezi Duklou Praha a Cementem Hranice. Domácí házenkáři jsou momentálně na čtvrtém místě se ziskem 29 bodů, hosté jsou druzí za vedoucím Jičínem a na Duklu mají pětibodový náskok.

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

1
    Lépe do utkání vstoupili hosté, kteří se v 1. minutě dostali do vedení. (0:1) (0:1)

2
    Naopak na druhé straně se domácí při první útočné akci neprosadili. (0:1) (0:1)

3
    Ke střele se sice dostal Šíra, jenže gól nepletí, protože ještě před zakončením bylo pískáno. (0:1) (0:1)

3
    Z následného protiútoku se domácí již prosadili. (1:1) (1:1)

4
    Domácí Šik posílá Duklu dnes poprvé do vedení. (2:1) (2:1)

4
    Dalším úspěšným domácím střelcem byl Kastner a Dukla vede již o dvě branky. (3:1) (3:1)

5
    Hosté ale po rychlém protiútoku opět snižují. (3:2) (3:2)

5
    Další útočná akce Dukly gólem již neskončila. (3:2) (3:2)

6
    Žlutou kartu nyní dostal domácí Štěpán Krupa. (3:2) (3:2)

6
    Na 3:3 srovnal hostující Miroslav Rachač. (3:3) (3:3)

7
    Domácí házenkáři si ale vedení rychle berou zpět a nyní je to již 4:3. (4:3) (4:3)

7
    Nyní zkusil z dálky pálit znovu Rachač, mířil ale hodně mimo. (4:3) (4:3)

8
    Domácí přidali pátý gól a následně Šíra dostal žlutou kartu. (5:3) (5:3)

8
    Opět je sníženo na rozdíl jediné branky. (5:4) (5:4)

8
    Po nepřesných zakončeních na obou stranách je stav stále 5:4. (5:4) (5:4)

9
    Hráči Dukly ale dokázali přeci jen přidat další gól a vedou již 6:4. (6:4) (6:4)

10
    Hostující Stržínek zahrával sedmičku, trefil ale pouze břevno domácí brány. (6:4) (6:4)

10
    Domácí byli na druhé straně úspěšní a vedou o tři branky. (7:4) (7:4)

11
    Ani další útočná akce Stržínka gólem neskončila. Stav zápasu je stále 7:4. (7:4) (7:4)

11
    Žlutou kartu nyní dostal domácí Jakub Sviták. (7:4) (7:4)

12
    Domácím vyšel úvod zápasu na výbornou. Vedou již 8:4 a hosté si nyní berou oddechový čas. (8:4) (8:4)

13
    Tvrdě ze středu hřiště vypálil Rachač a jeho rána končí až v bráně – 8:5! (8:5) (8:5)

14
    Hosté přidali další branku a nyní se jim podařilo snížit na rozdíl tří branek. (9:6) (9:6)

15
    Krupovu ránu nyní vyrazil dobře hostující brankář. Míč mají stále domácí. (9:6) (9:6)

15
    Do dalšího zakončení se ale již nedostali a na tahu jsou nyní domácí hráči. (9:6) (9:6)

16
    Po faulu Svitáka na Rachače budou u balonu nadále hosté. (9:6) (9:6)

16
    Dvouminutový trest nyní dostal domácí Krupa. (9:6) (9:6)

16
    Hosté hned v úvodu přesilovky střílejí gól a snižují na rozdíl dvou branek. (9:7) (9:7)

17
    Domácí zakončit nedokázali a u míče jsou opět hosté. (9:7) (9:7)

18
    Další gól hostujícího celku vstřelil Čadra a nyní je to již pouze o jeden gól. (9:8) (9:8)

18
    Stav zápasu ještě v přesilovce srovnal kanonýr Stržínek! (9:9) (9:9)

18
    Domácí jsou sice v plném počtu, v oslabení ale přišli o svůj dobrý náskok z úvodní desetiminutovky. (9:9) (9:9)

19
    Hosté dokonce vstřelili gól na 10:9 a podruhé v dnešním zápase se dostávají do vedení. (9:10) (9:10)

20
    Hosté dlouze kombinovali před brankovištěm Dukly. Při signalizované pasivitě ale nedokázali efektivně zakončit. (9:10) (9:10)

21
    Domácí naopak úspěšní byli a po rychlé akci srovnávají na 10:10. (10:10) (10:10)

21
    Tůma se dopustil technické chyby a domácí lehko získávají balon. (10:10) (10:10)

22
    Dukla opět zabojovala a podařilo se jí vrátit vedení na její stranu. (11:10) (11:10)

23
    Na hranici brankoviště byl faulovaný Stržínek, míč budou mít nadále hosté. (11:10) (11:10)

23
    Z levého křídla chtěl zakončovat Galus, jeho rána byla ale zblokovaná. (11:10) (11:10)

24
    Domácí přidali další branku a vedou již 12:10. Hosté půjdou navíc do pěti. (12:10) (12:10)

25
    Hosté se snaží v oslabení hodně držet balon, což se jim zatím daří. (12:10) (12:10)

26
    Hráči Dukly ale přeci jen dotlačili balon do brány a vedou o tři branky. (13:10) (13:10)

26
    Hned vzápětí ale skóroval Galus a je to znovu o dvě branky. (13:11) (13:11)

27
    Po faulu na Ramse budou domácí zahrávat sedmičku. (13:11) (13:11)

27
    Štěpán Krupa zamířil přesně k tyči a Dukla vede znovu o tři branky. (14:11) (14:11)

27
    Na druhé straně zahrával sedmičku také Tomáš Galus a také on byl úspěšný. (14:12) (14:12)

28
    Nyní znovu faulovali hosté, tentokrát Stržínek a je z toho další sedmička. (14:12) (14:12)

28
    Krupa byl i tentokrát úspěšný a nedal střídajícímu Kučerkovi šanci. (15:12) (15:12)

29
    Hosté přeci jen dokázali snížit na rozdíl dvou branek. Rychle se blíží závěr zápasu. (15:13) (15:13)

29
    Nyní si oddechový čas vybral domácí trenér Pavel Pauza. (15:13) (15:13)

30
    Po rychlém kontru se nyní prosadil Galus a je to opět pouze o jeden gól. (15:14) (15:14)

30
    První poločas skončil. (15:14)

Je za námi první poločas zápasu mezi Duklou Praha a Cementem Hranice. Sledujeme rozhodně zajímavý a velmi vyrovnaný zápas, o čemž svědčí i zatím těsné skóre 15:14. Uvidíme, co přinese druhý poločas, který začne přibližně v 17 hodin a 15 minut.

31
    Začal druhý poločas. (15:14)

31
    Hosté hned v úvodu druhého poločasu srovnali na 15:15. (15:15) (15:15)

33
    Úvod druhého poločasu je hodně opatrný, nyní ale domácí dokázali skórovat. (16:15) (16:15)

34
    Šíra byl faulovaný a je tu sedmička pro hosty. (16:15) (16:15)

35
    Galus byl ze sedmičky úspěšný a stav zápasu je opět srovnaný. (16:16) (16:16)

35
    Domácí ale dokázali svému soupeři opět odskočit. (16:16) (16:16)

36
    Hráči Cementu Hranice ale nechtějí zůstat pozadu a i oni skórují. (17:17) (17:17)

38
    Ani jednomu týmu se zatím nedaří dostat do trháku. Sledujeme tuhý boj a velkou přetahovanou. (18:18) (18:18)

39
    Krupa byl opět úspěšný a domácí celek vede o jednu branku. (19:18) (19:18)

40
    Hosté ale dokázali Čadrou opět odpovědět a stav zápasu je 19:19. (19:19) (19:19)

42
    Druhý poločas je o poznání opatrnější. Ani jedno z mužstev se nemůže dostat do trháku. (20:19) (20:19)

43
    Hosté opět dokázali srovnat stav zápasu na 20:20. (20:20) (20:20)

44
    Dukla ale díky dvěma rychlým gólům vede v zápase opět o dvě branky, tentokrát 22:20. (22:20) (22:20)

46
    Stejně jako v prvním poločase se začíná trhat pytel s góly. Sledujeme branky na obou stranách. (22:21) (22:21)

47
    Domácí si stále udržují těsné vedení, hosté jsou ale stále na dosah. (23:22) (23:22)

49
    Do konce zápasu chybí něco málo přes deset minut a domácí nyní vedou o tři branky 25:22. (25:22) (25:22)

50
    Zdá se, že se domácí házenkáři Dukly dostávají do rozhodujícího trháku, nyní vedou již 26:22! (26:22) (26:22)

52
    U míče jsou znovu domácí hráči, kteří zakládají postupný útok. (26:22) (26:22)

53
    A je tu další gól domácí Dukly, která vede již o pět branek! (27:22) (27:22)

54
    Hosté dokázali nyní snížit stav zápasu. Jejich ztráta je ale přesto stále celkem velká. (27:23) (27:23)

56
    Dukle se v závěru přestalo v ofenzivě dařit a toho využívají hosté. Ti nyní dali gól na 27:24. (27:24) (27:24)

57
    A další gól Cementu Hranice. Rozdíl mezi oběma celky je již pouze dvoubrankový. (27:25) (27:25)

58
    Nyní budou mít domácí velkou šanci v podobě sedmimetrového hodu. (27:25) (27:25)

59
    Dlouho se kvůli ošetřování nehrálo, přesto ale nakonec Krupa dokázal dát gól na 28:25! (28:25) (28:25)

59
    Do konce zápasu chybí minuta a jednatřicet vteřin a je tu oddechový čas pro hosty. (28:25) (28:25)

60
    Již začala poslední minuta normální hrací doby a u míče jsou domácí. Teď to s hosty nevypadá již dobře. (28:25) (28:25)

60
    Domácí dnešní utkání dotáhnou do vítězného konce. Vedou o tři branky a chybí posledních patnáct vteřin hry. (28:25) (28:25)

60
    V samém závěru zahrával Galus ještě sedmičku, gól ale již nedal! (28:25) (28:25)

60
    Konec zápasu. (28:25)

Házenkáři domácí Dukly Praha zaskočili lehce favorizovaný celek Cementu Hranice, když na domácím hřišti vyhrál o tři branky 28:25. (18:00:03)