David Guez
0
1 3
sk Úterý 07.05.2013, 13:11Challenger Řím 2 (antuka)

Do ďalšieho kola postupuje náš reprezentant Andrej Martin, jediné zaváhanie prišlo v úvode druhého setu, ale vynikajúcim obratom nahradil svojim fanúšikom chvíľku nesústredenia. (14:36:31)

Koniec zápasu

6:3
    Guez nedokázal odporovať Andrejovi ani pri svojom podaní a toto stretnutie tak máme na konci.

5:3
    Brejk potvrdený, Slováka delí od postupu jediná víťazná hra.

4:3
    Ďalší brejk! A toto už vyzerá na kapituláciu Francúza Gueza.

3:3
    Ďalší dobrý krok k víťazstvu v tomto stretnutí, Andrej potvrdzuje brejk a vyrovnáva tak na 3:3.

2:3
    Vynikajúca odpoveď Andreja! Martinovi sa podarilo ukradnúť podanie francúzskemu súperovi a vracia sa tak rýchlo do hry.

1:3
    A máme tu prvý brejk v druhom sete, žiaľ na strane Francúza.

1:2
    David Guez chce sústredenou hrou doviezť druhý set do svojej "stajne".

1:1
    Vyrovnané. Ani Andrej nechce pustiť svoje podanie.

0:1
    Úvod druhého setu patrí pre zmenu Guezovi, uvidíme, čo sa mu podarí so zle rozbehnutým stretnutím urobiť.

6:1
    Bezproblémový prvý set máme za nami, takýmto štýlom sa Andrej môže dostať v turnaji veľmi ďaleko.

5:1
    A je tu ďalší brejk! Andrej si zo svojho súpera robí v prvom sete trhací kalendár a stačí mu potvrdiť brejk.

4:1
    Darí sa mu to úspešne, prvý set má tak celkom výrazne nakročený k víťazstvu.

3:1
    Prvý brejk v zápase! Andrej odskakuje svojmu súperovi a má možnosť pri svojom podaní brejk potvrdiť.

2:1
    Do vedenia sa dostáva Slovák, na podanie sa však dostane znovu jeho súper.

Stretnutie práve začalo.

V porovnaní rebríčkového postavenia ATP je na tom mierne lepšie náš reprezentant (165-184), o favoritovi však ťažko hovoriť, i keď my veríme, že prišiel čas Andrejovej odplaty.

Doteraz sa títo súperi stretli iba raz, keď pred dvomi rokmi vyšiel z vzájomného súboja víťazne David Guez. Andreja v Košiciach porazil po dvoch setoch.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 12:50.