Přerov – Kopřivnice 22:33 (kon.) | Hranice – Plzeň 20:21 (kon.) | Lovosice – Jičín 21:29 (kon.)
Dukla – Zubří 25:18 (kon.) | Královo Pole – Karviná 28:34 (kon.)
TJ Cement Hranice
20:21 (9:11)
Talent tým Plzeňského kraje
Středa 08.05.2013, 10:35Chance Extraliga mužů

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (12:06:58)

V dnešním utkání se zrodilo překvapení, když domácí Cement Hranice, aktuálně druhý nejlepší tým, nestačil na své palubovce na poslední tým nadstavbové části, Talent M.A.T. Plzeň, kterému podlehl 20:21. Nutno podotknout, že výhra hostů byla zasloužená. Ani jeden z týmů si nedokázal vytvořit tlak či déle trvající převahu, spíše dnešní utkání rozhodla neschopnost domácích házenkářů v zakončení.

60
    Konec zápasu. (20:21)

60
    Chyba v zakončení Hranic, Plzeň se dostává do rychlého protiútoku a dává rozhodující gól, hosté vítězí! (20:21) (20:21)

60
    Oddechový čas pro domácí. (20:20) (20:20)

60
    Petrovský ani napodruhé nedává gól, to je možná rozhodující okamžik zápasu! (20:20) (20:20)

60
    Oddechový čas pro hosty. (20:20) (20:20)

59
    Skóre utkání se pohnulo o branku na každé straně, stav je tak stále nerozhodný. (20:20) (20:20)

58
    Martin Stržínek sice trefuje branku, ale po odpískání, gól neplatí. (19:19) (19:19)

58
    Další střela hostů nepřesná, Hranice útočí. (19:19) (19:19)

57
    Lukáš Horký pálí z levé strany, míč byl tečován mimo, Plzeň zůstává v útoku. (19:19) (19:19)

57
    Chyba v rozehrávce Plzně, rychlý protiútok a branka Čardy znamená vyrovnání. (19:19) (19:19)

56
    Plzeňští jdou do vedení, z pravého křídla se trefuje Linhart. (18:19) (18:19)

55
    Hosté vyrovnávají, v závěrečných minutách nás tak čeká zajímavé drama. (18:18) (18:18)

54
    Rachač těsně míjí. (18:17) (18:17)

54
    Tonarovi je pískán útočný faul, hrají domácí. (18:17) (18:17)

53
    Vyloučen je ale i hráč Hranic, poměr sil na hřišti se vyrovná. (18:17) (18:17)

53
    Hranice branku nedávají, zaútočit tak můžou hosté. (18:17) (18:17)

53
    Jiří Fořt fauluje na hranici brankoviště, hosté budou hrát v oslabení. (18:17) (18:17)

52
    Následně ale domácí faulují, hosté mají výhodu sedmimetrového hodu a Vinkelhöfer této nabídky využívá. (18:17) (18:17)

52
    Marek Tůma překvapil obranu Plzně pohotovou střelou z levé strany, domácí mají dvoubrankový náskok. (18:16) (18:16)

50
    Ale jako v předchozí situaci, i nyní plzeňští snižují z rychlého protiútoku. Navíc Rachač opět nedává, hosté útočí. (17:16) (17:16)

49
    Zdeněk Čadra se obtočil kolem bránícího hráče a dává sedmnáctý gól domáciho týmu. (17:15) (17:15)

48
    Plzeň využívá rychlý protiútok a snižuje náskok domácích. (16:15) (16:15)

48
    Skvělá střela Rachače znamená dvoubrankové vedení. (16:14) (16:14)

47
    Z pravého křídla se prosazuje Čadra, domácí jdou do vedení. (15:14) (15:14)

46
    Tomáš Galus vyrovnává proměněnou sedmičkou. (14:14) (14:14)

45
    Zásluhou trefy Galuse z levého křídla domácí snižují. (13:14) (13:14)

44
    Další gól Plzně, útlum Hranic pokračuje. (12:14) (12:14)

44
    Domácí nevyužívají sedmimetrový hod! (12:13) (12:13)

43
    Leoš Petrovský dává vedoucí gól Plzně, hosté stále v oslabení. (12:13) (12:13)

43
    Plzeň již hraje v pěti. (12:12) (12:12)

42
    Hosté i ve čtyřech dokáží bránit remízový stav, v podání domácích házenkářů je to nyní doslova zmar. (12:12) (12:12)

42
    Rozhodčí přerušují hru a vylučují dalšího plzeňského hráče Pohlmanna. (12:12) (12:12)

41
    Petr Kust je dalším vyloučeným hráčem Plzně. (12:12) (12:12)

39
    Tentokrát se Petrovský středem již prosazuje, Plzeň vyrovnává a je to první gól hostů ve druhém poločase. (12:12) (12:12)

39
    Ani hraničtí nevyužívají svou šanci a již více než dvě minuty čekáme na další střelecký úspěch jednoho nebo druhého mužstva. (12:11) (12:11)

38
    Subtilní Leoš Petrovský nyní doslova "zboural" dva bránící hráče domácích a je pískáno prorážení. (12:11) (12:11)

38
    Lukáš Horký to zkouší z devíti metrů, neúspěšně, stejně jako domácí na druhé straně, v útoku opět hosté. (12:11) (12:11)

37
    Ano a kdo jiný, než Miroslav Rachač, proměňuje "sedmičku" a domácí vedou. (12:11) (12:11)

37
    Martin Stržínek se probíjí do brankoviště, je faulován, nařízen sedmimetrový hod. (11:11) (11:11)

37
    Rachač faulován, domácí zůstávají v útoku. (11:11) (11:11)

36
    Plzeň se po pěti minutách druhého poločasu ještě neradovala z branky! (11:11) (11:11)

35
    Ale nyní se již Martin Stržínek prosazuje a Hranice vyrovnávají. (11:11) (11:11)

34
    Domácím se nepodařilo zakončit útočnou akci a stále tak prohrávají, ovšem již pouze o gól. (10:11) (10:11)

33
    Lukáš Horký je vyloučen za obranný faul na domácího Stržínka. (10:11) (10:11)

32
    Střelecký pokus hostů neúspěšný, domácí mohou vyrovnat. (10:11) (10:11)

31
    Rachač snižuje na rozdíl jediného gólu. (10:11) (10:11)

31
    Začal druhý poločas. (9:11)

Hranice prohrávají po prvním poločase o dvě branky, ale ještě ve 28. minutě prohrávali o čtyři. Jen díky dvěma brankám v samém závěru poločasu se dostali "na dostřel" svému soupeři. Plzeňští předvedli dobrou efektivitu v útoku, zářil především Leoš Petrovský. Nic však není ještě pro Hranice ztraceno, uvidíme, co přinese druhý poločas.

30
    První poločas skončil. (9:11)

30
    Ale naštěstí pro Hranice, Marek Tůma se dokázal prosadit z pravé strany. (9:11) (9:11)

30
    Tomáš Galus nyní místo zakončení volil ještě přihrávku na pravé křídlo, ale tento záměr nevyšel. (8:11) (8:11)

29
    Rachačovo střela nebyla dostatečně razantní, gólman soupeře si s ní dokázal poradit. (8:11) (8:11)

28
    Marek Tůma po dlouhé době zaznamenává branku pro domácí tým. (8:11) (8:11)

28
    Petr Linhart vzápětí proměňuje rychlý protiútok Plzně. (7:11) (7:11)

27
    Leoš Petrovský je v obrovské pohodě, zády k domácí bráně a jednoruč, dává desátou branku hostů. (7:10) (7:10)

26
    Oddechový čas pro domácí. (7:9) (7:9)

26
    Petr Linhart se prosazuje z pravého křídla, domácím se nedaří. (7:9) (7:9)

25
    Blesková rozehra po faulu hostující obrany a Rachač snižuje náskok Plzně na rozdíl jediného gólu. (7:8) (7:8)

24
    Rachač zkouší zakončit z levé strany, ale nepřesně, míč byl tečován, domácí zůstávají v útoku. (6:8) (6:8)

23
    Domácí mohli přejít do rychlého protiútoku, ale celá akce byla pomalá a Hranice tak musí útočit "do plných". (6:8) (6:8)

22
    A lavička Plzně na to reaguje oddechovým časem. (6:8) (6:8)

22
    Série nepřesností na obou stranách, stav se nemění – domácí stále prohrávají o dva góly. (6:8) (6:8)

20
    Tůma ztratil míč na brankovišti soupeře a Plzeň odskakuje, po využitém rychlém protiútoku, na rozdíl dvou branek. (6:8) (6:8)

19
    Rychlý protiútok domácích končí brankou, Hranice prohrávají zásluhou přesné trefy Galuse již pouze o gól. (6:7) (6:7)

18
    Pokus domácích z pravého křídla chytá hostující gólman, Plzeň jde do útoku. (5:7) (5:7)

17
    Střela Martina Stržínka byla nepřesná, ale byla tečována, Hranice zůstávají v útoku. (5:7) (5:7)

17
    Hostům odpískáno prorážení, hrát mohou domácí. (5:7) (5:7)

16
    Ale totéž se dá říci i o domácím Rachačovi, který snižuje. (5:7) (5:7)

16
    Petrovskému se v úvodu utkání daří, dává již sedmou branku Plzně! (4:7) (4:7)

15
    Z rychlého protiútoku se znovu prosazují hostí, kteří tak kontrolují svůj náskok. (4:6) (4:6)

14
    Martin Stržínek snižuje přesnou střelou z pravé strany. (4:5) (4:5)

13
    Přesnou střelou se ze středu prosazuje dvacetiletý Michal Tonar, Plzeň jde do dvoubrankového vedení. (3:5) (3:5)

13
    Přihrávka na Rachače neprošla, další ztráta míče Hranic. (3:4) (3:4)

12
    Petrovský se neprosadil z pravého křídla, hrají domácí. (3:4) (3:4)

12
    Plzeňští v útoku. (3:4) (3:4)

11
    Oba týmy se nyní zastřelují, ani jeden z útoků neskončil brankou. (3:4) (3:4)

11
    Střelecký pokus Lukáše Horkého z levé strany, vedle. (3:4) (3:4)

10
    Hranice ztrácí míč, hosté mohou zaútočit. (3:4) (3:4)

9
    Prvním vyloučeným hráčem utkání je plzeňský Jiří Fořt. (3:4) (3:4)

9
    Ten hosté proměňují a Plzeň tak jde do vedení. (3:4) (3:4)

8
    Po faulu na Leoše Petrovského mají hosté výhodu sedmimetrového hodu. (3:3) (3:3)

8
    Hranice ale znovu srovnávají stav, vyrovnaný úvod dnešního utkání. (3:3) (3:3)

7
    Přesnou střelou z pravé strany se prezentuje Petr Kust, hosté opět vedou. (2:3) (2:3)

6
    Hranice ale odpovídají bleskovou vyrovnávací brankou. (2:2) (2:2)

6
    Leoš Petrovský dává vedoucí branku Plzně. (1:2) (1:2)

4
    Vzápětí ale hosté rychle vyrovnávají. (1:1) (1:1)

3
    A Miroslav Rachač proměňuje. (1:0) (1:0)

3
    Po faulu hostující obrany má domácí tým výhodu sedmimetrového hodu. (0:0) (0:0)

2
    I domácí nezakončili, nepřipravený útok. (0:0) (0:0)

1
    V prvním útoku hosté, jejich střelecký pokus neúspěšný. (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Oba týmy jsou již nastoupené na palubovce, utkání za malý okamžik začne.

Sestavy:

TJ Cement Hranice: Kučerka Josef, Fabián Martin – Magrla Petr, Stržínek Martin, Rachač Miroslav, Brož Radim, Čadra Zdeněk, Bajgar Radek, Samiec Jakub, Tůma Marek, Galus Tomáš, Samiec Tomáš, Šíra Jakub, Dolák Jakub

SSK Talent M.A.T. Plzeň: Misař Jan, Motlík Radek – Fořt Jiří, Holík Martin, Klaus Jan, Kust Petr, Blecha Jan, Strýc Adam, Petrovský Leoš, Vinkelhöfer Petr, Tonar Michal, Loskot Martin, Horký Lukáš, Šindelář Jakub

Rozhodčí: Bohumil Brůna, René Vostatek.

Vítejte u onlajn přenosu sedmého kola skupiny o 1. – 6. místo v Tipgames extralize. Talent M.A.T. Plzeň po nešťastné domácí porážce s Lovosicemi zajíždí do Hranic, kde se od 10.30 hodin utká s domácím TJ Cement Hranice . Ten je v tabulce druhý, tři body za vedoucím Jičínem.

Pouze dva dny měli plzeňští házenkáři na to, aby se oklepali z nešťastného nedělního utkání proti Lovosicím, které gólem dvě vteřiny před koncem prohráli 23:24. "Kluci to oddřeli, odmakali, ale na výhru to nestačilo. Přeso věřím, že se z toho kluci dokázali dostat a ve středu předvedeme co nejlepší výkon. Ale bude to moc těžké utkání. Hranice budou chtít napravit předchozí porážku na Dukle, navíc cítí šanci na titul," uvedl trenér Martin Šetlík pro talentplzen.cz.

Talent M.A.T. v nadstavbě pořád čeká na vítězství, zatím si v šesti kolech připsal tři body za tři remízy. "Určitě je to i tím, že jsme pořád hodně mladý mančaft a tímhle si asi musíme projít. Zkušenosti nám chybí. Na druhou stranu, kdyby se to stalo jeden dva zápasy, nic neřeknu. Jenže s Lovosicemi to byl snad čtvrtý zápas, kdy jsme do poslední desetiminutovky vstupovali s dvou až tříbrankovým náskokem a nakonec stejně zůstali bez bodu. Je potřeba s tím něco udělat," mínila spojka Michal Tonar pro talentplzen.cz

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.