Stoke – Tottenham 1:2 (kon.) | Everton – West Ham 2:0 (kon.) | Fulham – Liverpool 1:3 (kon.)
Norwich – West Brom 4:0 (kon.) | Queens Park – Newcastle 1:2 (kon.) | Sunderland – Southampton 1:1 (kon.)
Manchester Utd. – Swansea 2:1 (kon.)
Fulham FC
1:3 (1:1)
Liverpool FC
Neděle 12.05.2013, 16:00 • Craven Cottage, London • Anglická Premier League

Je konec! Fulham nakonec podlehl doma Liverpoolu 1:3 a vzhledem k průběhu hry ve druhém poločase je výhra hostí naprosto zasloužená. Hrdinou zápasu je jednoznačně Daniel Sturridge, který do brány Fulhamu nastřílel hattrick. V prvním poločase nejprve vyrovnal na 1:1 a ve druhé půli pak podtrhl velkou převahu svého týmu dalšími dvěma zásahy. Reds si vypracovali i mnoho dalších šancí, takže výsledek je pro Cottagers ještě docela milosrdný. Fulham si tak připisuje pátou porážku v řadě a stále ještě není definitivně zachráněn.

Statistiky:

Střely celkem – 10:20
    Střely na bránu – 5:7
    Rohy – 7:8
    Držení míče – 48%:52% (17:58:33)

90+3
    Zdá se, že utkání dohrají hosté s míčem na kopačkách.

90+2
    Berbatovovi bylo odpískáno útočné provinění.

90+1
    Sudí Halsey nastaví tři minuty.

90
    Na Craven Cottage se ozývají oslavné chorály fanoušků Liverpoolu.

89
    Philippe Coutinho je střídán Conorem Coadym.

87
    Troufám si tvrdit, že utkání je rozhodnuté. Už se jen dohrává.

85
    Liverpool právě vstřelil branku!
    Hattrick pro DANIELA STURRIDGEHO! Coutinho ho našel krásným pasem z poloviny hřiště a Sturridge přehodil vybíhajícího Schwarzera. Liverpool má za Suáreze plnohodnotnou náhradu.

84
    John Arne Riise hned zahrával standardku. Jeho střela však v bráně neskončila.

83
    Poslední střídání domácích. Karagounise nahrazuje Riise.

82
    Odražený balón napálil nad José Enrique.

82
    Coutinho se hnal do šestnáctky z pravého křídla. Vše nakonec končí rohovým kopem.

80
    Hosté pálí jednu šanci za druhou! Boriniho ránu ze sedmi metrů skvěle vyrazil Schwarzer! Efektní patičkou ho uvolnil Sturridge.

79
    Střídající Borini mohl skórovat! Šikovně se uvolnil a jeho křížnou střelu z rohu šestnáctky zastavila tyč!

78
    Po centru z hlouby pole hlavičkoval mimo hostující Henderson.

77
    Rána Coutinha zpoza šestnáctky byla sražena obráncem těsně vedle tyče. Rohový kop tentokrát pro hosty.