Sparta – Ostrava 3:2 (kon.) | Č. Budějovice – Dukla Praha 1:5 (kon.) | Jablonec – Mladá Boleslav 0:3 (kon.)
Příbram – Olomouc 1:1 (kon.) | Slovácko – Slavia 2:3 (kon.) | Táborsko – Hr. Králové 3:0 (kon.)
Plzeň – Liberec 3:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Brno 2:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
3:2 (3:1)
FC Slovan Liberec
Pondělí 13.05.2013, 17:00 • Luční ul., Plzeň • Juniorská liga

Pro dnešek je to z Plzně všechno. Děkujeme Vám za pozornost a přejeme hezký zbytek dne. (18:52:51)

Sudí Michal Paták nenastavil ani minutu k druhé půli a ukončilo dnešní utkání, které nabídlo stejný výsledek jako na podzim v Liberci, kdy Liberec vyhrál poměrem 3:2.

90
    Liberec právě vstřelil branku!
    Poslední řádná minuta a Liberečtí se prosazují. Střelou Drobílka brankář ještě vyrazil na dorážku DANIELA DYDOWICZE už byl krátký.

87
    Kmoníček sebral balón domácí obraně, ale poté trefil jen Mandouse.

86
    Plzeň se snaží kontrolovat balón a nepustit Liberec do šance.

84
    Hosté naposledy střídají. Kmoníčka nahrazuje Leibl.

82
    Plzeňští získali ztracený míč zpět do svého držení.

81
    Žlutou kartu dostává za svůj nedovolený zákrok proti Drobílkovi Michal Lukeš.

79
    Dlouhý nákop ze strany hostů byl opravdu velmi dlouhý, navíc pomohl i mokrý trávník při zrychlení míče.

77
    Plzeň potřetí střídá. Za hry šel David Štípek a na jeho místo přišel Marek Pernglau.

74
    Střela Drobílka byla zblokována a končí jen u Mandouse.

73
    Liberec si vybojoval standardní situaci z nějakých pětadvaceti metrů.

71
    První žlutou kartu dostává za svůj nedovolený zákrok Matěj Kyndl.

68
    Domácí podruhé střídají, když autora první trefy zápasu Černého nahrazuje Kůžel.

65
    Centr do pokutového Liberce znovu končí nepřesně a odkopem.

63
    Další kombinace Plzně, ale ani tentokráte nepřešli přes zformovanou obranu.

61
    Veselinovič si i v obtížné pozici dokázal zpracovat míč, ale následně byl od něj odstaven.

58
    Liberec se dostává k útoku v malém množství, ale většinou apk dochází k zajímavým ohrožením branky.