IHC Kladno – ILHK Hr. Králové 5:4 (kon.) | Slavia Praha – IHC Prague Rats 8:3 (kon.) | Devils Zlín – Uh. Hradiště 13:3 (kon.)
IHC Olomouc – Brno 4:3 (kon.) | IHC Kladno – Mad Parrots 3:5 (kon.) | Slavia Praha – IHC Pardubice 17:6 (kon.)
IHC Olomouc – Kanci Uh. Brod 3:5 (kon.) | Devils Zlín – IHC Přerov 11:7 (kon.)
IHC Slavia Praha
17:6 (3:1, 5:0, 4:3, 5:2)
Střída Sport Pardubice
Sobota 18.05.2013, 15:00 • Eden • STILMAT extraliga inline hokeje

44:49
    2 minuty za nedovolené bránění dostává domácí Jan Knotek

38:59
    2 minuty za hákování dostává Martin Tondr

34:13
    2 minuty za hákování dostal pardubický Marek Hemský

21:28
    Martin Tondr se natáhl ve snaze zabránit střele, ale při otáčení útočníka podrazil a jde si na 2 minuty sednout na trestnou lavici.

17:21
    2 minuty za hákování dostal střelec jediného pardubického gólu, Lukáš Procházka

10:21
    A máme tu první vyloučení. Za domácí dostává Milan Toman 2 minuty za držení a 2 minuty za krosček a za hosty 2 minuty za nesportovní chování Marek Hemský, Pardubice tedy mají přesilovku.

Lukáš Michálek

Branky a nahrávky: 8. Bernad (Mrňa), 9. Mrňa (Loskot), 9. Vrdlovec (Loskot, Mrňa), 15. Loskot (Tondr), 17. Knotek (Bernad, Toman), 20. Kafka (Toman), 24. Knotek (Tondr, Kafka), 24. Vrdlovec (Mrňa), 26. Knotek (Vrdlovec, Mrňa), 26. Knotek (Kafka, Toman), 28. Wurm (Bernad), 31. Wurm (Bernad), 38. Loskot (Sem, Mrňa), 43. Mrňa (Vrdlovec), 44. Kafka (Toman), 48. Loskot (Mrňa, Sem), 48. Mrňa (Sem) – 7. Procházka, 29. Buchtele (Beneš, Procházka), 30. Vítek (Šťastný), 33. Buchtele (Hemský), 38. Beneš, 42. Procházka (Beneš)

IHC Slavia Praha: Meravý (Brabec) – Toman, D. Bernad, Sem, Čížek, Tondr – Kafka, Knotek, Loskot, Vrdlovec, Wurm, J. Bernad
    Střída Sport Pardubice: Petrič – Buchtele, Vítek, Šťastný, Beneš, Moučka, Hemský, Vondráček, Procházka

Rozhodčí: Rozlílek, Petružálek