Kolín – Převýšov 2:0 (kon.) | Zápy – Sparta B 0:2 (kon.) | Č. Lípa – H. Měcholupy 0:3 (kon.)
Králův Dvůr – Kunice 2:0 (kon.) | Roudnice – Chrudim 2:1 (kon.)
FK Králův Dvůr
2:0 (1:0)
TJ Kunice
Neděle 19.05.2013, 17:00Česká fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

FK Králův Dvůr: Michňa – Procházka, Šilhavý, Kvída – Petr, Hutta, Toporčák, Sabou, Kobler – Paprčiak, Zajac

TJ Kunice: Šebek – Veselý, Ilko, Hell, Hanousek, Kordiak, Podrazký, Tenkl, Rejhon, Jíra, Marek

Rozhodčí: Benedikt – Průcha, Štuk.

1

5
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    MATĚJ PAPRČIAK se dokázal urychleně prosadit a dostává domácí v prvních minutách do vedení!

27
    Po půlhodině hry drží Králův Dvůr stále těsné jednobrankové vedení.

42
    Prvním potrestaným hráčem je hostující Podrazký.

45

46

46
    Hosté vběhnou do druhé půle s jednou změnou. Místo Ilka si zahraje Štancl.

48
    Královedvorský Sabou uviděl od rozhodčího žlutou kartu.

58
    Veselý je dalším hráčem, který si z dnešního duelu odnese potrestání žlutou kartou.

60
    Vzápětí dostává žlutý kartónek i Kordiak.

63
    Kunice podruhé střídají. Dvořák nahrazuje na zbytek utkání Jíru.

68
    Poprvé zaznamenáváme změnu sestavy u domácích, když Toporčák uvolnil místo Vybíralovi.

76
    Do dvoubrankového vedení dostává domácí svým druhým gólem v zápase MATĚJ PAPRČIAK!

82
    Ve stejný čas střídají obě mužstva. U domácích je stažen ze hry Zajac a do hry vpuštěn Šilhán. Kunice zase posílají do hry Vargu místo Podrazkého.

85
    Střelce obou branek dnešního střetnutí Paprčiaka střídá na posledních pár minut Novák.

Konec zápasu. (19:29:11)