Liberec – Bohemians 1905 4:4 (kon.) | Ostrava – Slovácko 0:2 (kon.) | Dukla Praha – Jablonec 2:1 (kon.)
Olomouc – Teplice 5:2 (kon.) | Hr. Králové – Příbram 2:0 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 3:0 (kon.)
Plzeň – Sparta 3:2 (kon.) | Brno – Táborsko 0:0 (kon.)
FC Slovan Liberec
4:4 (1:3)
Bohemians Praha 1905
Pondělí 20.05.2013, 13:00 • Městský stadion, Liberec • Juniorská liga

Konec zápasu. (15:53:58)

90
    Liberec ještě střídá. Z hrací plochy odešel Lukes a místo něj přišel Červinka.

90
    V nastaveném čase vidí žluté napomenutí ještě hostující Šebek.

89
    Liberec právě vstřelil branku!

Liberec se ale dočkavá vyrovnání. DANIEL DYDOWICZ proměnil pokutový kop – 4:4.

89
    Hanzl fauloval v pokutovém území a navíc za své následné protesty vidí žlutou kartu.

81
    Bohemians právě vstřelili branku!

Hosté se po dlouhé době dostali před branku soupeře a nakonec se ujímají vedení. NICOLAS ŠUMSKÝ se so balonu opřel náramně a umístil jej přesně k tyči – 3:4.

77
    Bohemka znovu míchá sestavou. Šedivého nahradil na hřišti Hanzl.

74
    Trenér Chytrý si připravil další střídání. Do hry přišel Leibl, který nahradil Huguese.

73.
    Liberec také vystřídal. Drobílka nahradil Beníšek.

72
    Bohemians poprvé střídají. Ze hry odešel Živný a místo něj přišel Malina.

71
    Domácí obránce Nilgen vidí žlutou kartu.

55

Domácím se podařilo během jedné minuty smazat dvoubrankové manko a vyrovnat. FILIP DROBÍLEK zamířil přesně z hranice šestnáctky – 3:3.

54

Severočeši začali druhý poločas aktivně a hned se dočkali vyrovnání. Přesnou hlavičkou se prezentoval Tomáš Komenda – 2:3.

46

45+1
    Severočeši jsou sice v závěru aktivnější. Chybí jim však lepší finální přihrávka a zakončení.

45
    První poločas se nastavuje o 2 minuty.

44
    Pražené se snaží dohrát závěrečné minuty v klidu a hlavě dost daleko od vlastní svatyně.

43
    První poločase se pomalu blíží do svého závěru. Vypadá to, že si Bohemka odnese do šaten slušný dvougólový náskok.

Jakub Martínek

Branky: 30. Bouška, 54. Komenda, 55. Drobílek, 89. Dydowicz (pen.) – 22. Maxa, 35. Kouba, 41. Žaloudek, 81. Šumský

Karty:   71. Nilgen (LIB) – 36. Šumský (BOH), 89. Hanzl (BOH), 90. Šebek (BOH)

FC Slovan Liberec: Procházka – Lukes (90. Červinka), Nilgen, Tóth, Kmoníček – Krystan (39. Jánošík), Bouška – Drobílek (73. Beníšek), Dydowicz, Hugues (74. Leibl) – Komenda.
    Bohemians Praha 1905: Kuru – Živný (72. Malina), Žaloudek, Kouba, Košata – Maxa, Šebek, Šplíchal, Šedivý (77. Hanzl) – Šumský – Špilár.

Rozhodčí: Bílek – Kříž, Krupa