Larssonová – Cetkovská 2:1 (kon.) | Hradecká – Muguruzaová 2:0 (kon.)
Dojová – Plíšková 2:0 (kon.) | Hantuchová – Torro-Florová 1:2 (kon.)
6 2 6
Petra Cetkovská
1
2 6 3
Úterý 21.05.2013, 10:09 • Kurt č. 1 • WTA Štrasburk - Internationaux de Strasbourg (antuka)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (12:03:43)

Petra Cetkovská sice nezachytila úvod zápasu a v prvním setu se doslova "hledala". Švédka hrála agresivně a přesně a brzy si došla pro první set. Ve druhém ale začala Češka lépe. Zpřesnila hru a oplatila soupeřce porážku z úvodní sady, když vyhrála také 6:2. Vstup do rozhodujícího třetího setu byl ze strany obou tenistek rozpačitý, obě ztrácely své servisy a poté, co se vedení ujala Cetkovská se zdálo, že potvrdí zlepšení z druhé sady. To se ale nestalo, Švédka opět vše vsadila na agresivitu a dokázala zatlačit Češku, která se dopouštěla mnoha chyb a nakonec celý set, tím pádem i zápas, ztratila.

Do druhého kola turnaje postupuje Johanna Larssonová, která v něm nastoupí proti Italce Virginii Razzanové. Ta porazila v prvním kole turnaje Rakušanku Paszekovou, druhou nasazenou, 6:1 a 6:4.

Konec zápasu

6:3
    Je konec, Petra Cetkovská nezvládá koncovku třetího setu a prohrává celý zápas po setech 2:6, 6:2 a 3:6!

40-15
    Kritická situace pro Petru Cetkovskou, soupeřka má dva mečboly!

30-15
    Ovšem po dalším nepovedeném úderu ze základní čáry dělí Švédku pouhé dva míčky od vítězství!

15-15
    Tak konečně, Johanna Larssonová zahrává do autu, šance pro českou tenistku ještě žije.