2
6 6
Středa 22.05.2013, 17:59ATP Dusseldorf (antuka)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:54:34)

V semifinále se Jan Hájek utká s vítězem zápasu mezi Holanďanem Sijslingem a Němcem Philippem Kohlschreiberem, který je na pořadu zítra, jako poslední utkání na Center kurtu.

Dnešní zápas naprosto zaslouženě ovládl Čech Jan Hájek, který deklasoval soupeře po setech 6:1 a 6:0, čímž tak trochu symbolicky pomstil porážku svého krajana Rosola v předchozím kole! Daniel Brands sice nezačal špatně, vyhrál úvodní gem, ale to byl poslední bod, který v utkání zaznamenal! Hájek pak vyhrál dvanáct her v řadě a zaslouženě tak postupuje do dalšího kola.

Konec zápasu

0:6
    No to bylo rychlé! Za 49 minut doslova smetl Jan Hájek svého soupeře, kterému ve druhém setu nadělil "kanára"!

40-A
    Mečbol Jan Hájek, Brand posílá forhend do autu!

40-40
    Jenže Jan Hájek výtečně returnuje, soupeř je naprosto bez pohybu.

A-40
    Gembol pro Brandse.

40-40
    Jenže jeho soupeř dnes maximálně riskuje a zatím se mu hodně daří, skvělý return, na něhož Daniel Brands nedosáhl, shoda.

40-30
    Daniel Brands boduje z prvního podání, výhoda.

30-30
    Přesný kros forhend německého tenisty, který musí tento gem vyhrát, jinak pro něho zápas končí.

15-30
    Skvělá výměna z pohledu Jana Hájka, který přetlačil soupeře a dva míčky ho dělí od vítězství!