Gent – Standard 1:0 (kon.)
KAA Gent
1:0 (0:0)
Standard Lutych
Čtvrtek 23.05.2013, 20:30 • Jules Ottenstadion, Gentbrugge • Belgická Jupiler Pro League

87
    William Vainqueur se provinil faulem a byl potrestán žlutou kartou.

83
    Gent právě vstřelil branku!
    Kage utekl všem svým protihráčům a pak ze své kopačky vyslal zajímavý centr, kterého se ujal ILOMBE MBOYO a prezentoval se výbornou střelou, která zapadla mezi tři tyče a brankář Kawashima byl bez šance.

77
    Kouč Rednic udělal poslední změnu v sestavě. Ze hry odešel Cissé, kterého nahradil Nego.

73
    Hosté využívají druhého střídání. Ze hry odchází Ono, nahrazuje ho Koc.

68
    Trenér Fernández udělal poslední změnu v sestavě. Ze hry odešel Yaya Soumahoro, kterého nahradil Christian Brüls.

46
    Kouč Fernández udělal do druhého poločasu dvě změny v sestavě. Ze hry odešli López a Arzo, nahradili je Van Der Bruggen a Nahayo.

45
    Zié Diabaté je na hrací ploše teprve 7 minut a už stihl vyfasovat žlutou kartu.

38
    Jelle Van Damme nemůže pokračovat ve hře, protože má potíže se svalem. Na trávníku ho nahrazuje Zié Diabaté.

36
    Mboyo podnikl zajímavou útočnou akci. Nejprve obešel tři protihráče, připravil si míč na střelu a výborně prověřil hostujícího brankáře. Kawashima byl však velmi pozorný a brilantním zákrokem balon vyrazil na rohový kop.