ILHK Hr. Králové – IHC Prague Rats 0:4 (kon.) | IHC Pardubice – Mad Parrots 2:6 (kon.) | IHC Přerov – Kanci Uh. Brod 2:3 (kon.)
Brno – IHC Olomouc 5:0 (kon.) | ILHK Hr. Králové – IHC Kladno 5:7 (kon.) | IHC Pardubice – Slavia Praha 5:10 (kon.)
IHC Přerov – Devils Zlín 5:7 (kon.) | Brno – Uh. Hradiště 5:2 (kon.)
IHC Night Birds Přerov
5:7 (1:1, 1:1, 3:2, 0:3)
IHC Devils Zlín
Sobota 25.05.2013, 15:00STILMAT extraliga inline hokeje

46:37
    Závěr zápasu se nyní pro domácí zlepšuje. Za držení totiž odjel na trestnou lavici Hrazdíra (ZLN).

45:36
    Místo snahy o vyrovnání přichází na straně Přerova další faul. Za vražení dostal dvě minuty Blinka (PRE). Rozhodčí mu navíc udělil ještě trest do konce utkání.

41:39
    Na hrací ploše se zvedly emoce, kvůli přerovskému faulu. Nightbirds přišli o přesilovku. Dvě minuty dostal Blinka (PRE), Kočara (PRE) je vyloučen za protesty do konce utkání.

41:21
    Neúspěšný střelec Holík (ZLN) je teď za sekání vyloučen. Přerov bude hrát přesilovku.

35:50
    Ještě se bude v závěru třetí čtvrtiny vylučovat. Tresty padnou na obou stranách. Jergl (PRE) je vyloučen za sekání, Janeba (ZLN) za hrubost.

32:14
    Znovu se vylučuje na přerovské straně. Tentokrát jde pykat Martin Ferenc (PRE).

30:55
    Zlín má šanci na snížení, protože bude hrát přesilovku. Na trestnou lavici už za hákování usedl Jelínek (PRE).

17:20
    Síly na hřišti se však srovnávají, protože Ditrich (PRE) se provinil držením.

16:31
    Druhé vyloučení v utkání, tentokrát ovšem na straně Zlína. Po faulu Janoty (ZLN) hraje Přerov v početní výhodě.

11:14
    V závěru první čtvrtiny jde přerovský tým do oslabení. Za sekání dostal dvě minuty Martin Ferenc (PRE).

Aleš Novotný

Branky a nahrávky: 1. Zbořil (Jelínek), 22. Jelínek (Jergl A.), 26. Ditrich (Ferenc J.), 26. Hanák (Ferenc J.), 27. Blinka (Zbořil) – 6. Holík (Hrazdíra), 20. Holík (Hrazdíra, Jurík), 32. Goiš (Janeba, Novák), 33. Jurík (Holík, Hrazdíra), 40. Hrazdíra (Holík), 44. Hrazdíra (Jurík), 48. Goiš

IHC Night Birds Přerov: Sklenář J. – Ferenc J., Zbořil, Ferenc M., Kočara, Hanák, Ditrich, Blinka, Jergl A., Jelínek, Ministr
    IHC Devils Zlín: Kašík – Jurík, Janota, Janeba, Macharáček, Holík, Hrazdíra, Novák, Goiš, Suhrada, Tomaštík

Rozhodčí: Šutara, Fiala