1:10 (0:1,0:3, 1:6)
HbK Karviná
Neděle 26.05.2013, 11:00 • SPŠ Karviná • Baráž o extraligu

Já se s Vámi loučím z Karviné a v příští sezóně na shledanou. (12:54:35)

Skončil nám poslední zápas baráže o FORD CREDIT extraligu. Karvinští porazili Suchdol 1:10 a zůstavají v extralize i v příští sezóně. Do extraligy postoupil už včera Třinec a na Suchdol zbyl "černý petr".

Střely na bránu v celém zápase: 20-28

45:00

44:53
    Karvinští diváci děkují svým hráčům. Karviná zůstává extraligová.

44:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

43:53
    Karviná v plném počtu.

43:30
    Hráči Suchdolu se nedokážou prosadit v přesilovce, karvinští dobře brání.

41:53
    Suchdol bude hrát přesilovku. Vyloučen Jan Diviš na dvě minuty za hákování.

40:56
    Karviná právě vstřelila branku!
    Diváci se dočkali. Desátou branku karvinských dává VOJTĚCH NOVOTNÝ. Asistence: Martin Řehuřek.

40:40
    Další branka Karviné. Prosadit se dokázal od modré ADAM PILCH. Asistence: Vladimír Luka, Tomáš Tomiczek

39:40
    Karvinští jsou hodně aktivní, drží míček teď častěji na svých hokejkách.

38:00
    Diváci skandují deset, deset ......

37:31
    Karviná se rozstřílela. Další branku dává dnešní střelec utkání MARTIN KURZ. Asistence: Vladimír Luka.

36:47
    Karviná už ovládla zápas. Prosadit se dokázal svým důrazem TOMÁŠ TOMICZEK. Asistence: Lukáš Dittmann, Vít Christov.

36:05
    Karviná bude hrát přesilovou hru. Vyloučen Viktor Hadač na dvě minuty za krosček.

35:18
    Karviná zůstane v extralize i příští sezónu. Prosadit se od modré dokázal MARTIN KURZ. Asistence: Jan Diviš.

34:57
    Hra je přerušena, na hřiště se dostal od fanoušků balónek.

33:46
    Karviná rychle odpovídá další brankou. Prosadit z pravého kruhu pro vhazování se dokázal MARTIN KURZ. Asistence: Vladimír Luka.

33:05
    Luka střílel od modré, ale trefil pouze betony domácího brankáře.

32:06
    Suchdol nad Lužnicí právě vstřelil branku!
    Tak přeci menší drama. Hráči Suchdolu využívají přesilovou hru. Prosadit se dokázal od modré MAREK DULTA. Asistence: David Lavrinc.

31:58
    Suchdol bude hrát přesilovou hru. Vyloučen Martin Vašek na dvě minuty hákování.

31:30
    Karvinští drží míček na hokejkách a nepřipouští drama.

30:50
    Jan Diviš (Karviná) trefuje tyč branky Suchdolu.

30:01

Týmy se dohodli, že třetí třetina se bude hrát bez výměny stran.

Skončila nám druhá třetina, kde Karviná kontroluje vývoj utkání a vede nad Suchdolem 0:4. Hráči Suchdola pokud budou chtít postoupit musí v třetí třetině dát 7 branek.

Hráči Suchdolu si i přesto, že prohrávají o přestávce baví u své střídačky. Zdá se, že to berou statečně....

Střely na bránu v druhé třetině: 6-11.

30:00

29:37
    Karviná se s největší pravděpodobností zachraňuje. Prosadit se dokázal místní oblíbenec s růžovou helmou VÍT CHRISTOV. Asistence: Tomáš Hercig.

29:23
    Vít Christov byl důrazný před brankou,ale brankáře domácích nepřekonal.

29:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

28:45
    Chyba domácích v rozehrávce! Míček se dostal k Vladimírovi Lukovi, který ovšem branku Suchdolu přestřelil.

27:51
    Karviná v plném počtu. Suchdol přesilovou hru nevyužil.

27:10
    Suchdol se v přesilové hře snaží, ale karvinští je zatím do žádné vážné šanci nepouští.

25:51
    Suchdol bude hrát přesilovou hru. Vyloučen Martin Řehořek na dvě minuty za sekání.

24:43
    Domácí Suchdol střídá brankáře.

24:43
    Karviná se znovu prosazuje. Z pravého kruhu pro vhazování překonává domácího brankáře ADAM PILCH. Bez asistence.

23:12
    Karviná využívá přesilovou hru. Martin Kurz přihrával na volného VLADIMÍRA LUKU, který překonal domácího brankáře. Asistence: Martin Kurz.

22:00
    V téhle přesilové hře Karviná hodně aktivní. Zatím se neprosadila.

21:43
    Karviná bude hrát přesilovou hru. Vyloučen Lavrinc David na dvě minuty za krosček.

20:58
    Vít Christov se zkoušel prosadit v pásmu Suchdolu, ale domácího od odzbrojili.

20:05

20:00
    Hra je přerušena. Karvinský trenér si vysvětluje s rozhodčím situaci na hřišti.

19:50
    Suchdol hraje přesilovou hru hodně aktivně, ale zatím se jim nedaří překonat karvinského brankáře.

19:40
    Hunal to zkoušel od červené, ale brankáře karvinských nepřekonal.

18:05
    Suchdol bude hrát přesilovou hru. Vyloučen Tomáš Hercig na dvě minuty za sekání.

16:30
    Na hřišti nám začínají vát emoce. Souboje u branky se dohrávají nejen na hřišti. Rozhodčí zatím hráče jen uklidňují.

15:19
    Suchdol v plném počtu.

15:01

Druhá třetina nám za chvíli začne. Karviná bude hrát ještě devatenáct sekund přesilovou hru.

Skončila nám první třetina ve které domácí Suchdol nad Lužnicí prohrává s papírově hostujícím týmem Karvinou 0:1. Suchdol pokud bude chtít postoupit musí dát aktuálně 4 branky.

Střely na bránu v první třetině: 6 – 11:

15:00

14:40
    Od červené zkoušel Ditmann (Karviná) ale neuspěl.

14:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

13:20
    Karviná bude hrát přesilovou hru. Vyloučen Martin Hunal na dvě minuty za podražení.

13:19

12:05
    Pavel Císař v obrovské šanci, ale branku karvinských přestřelil!

11:41
    Suchdol v plném počtu. Budou hrát zkrácenou přesilovou hru.

11:19
    Síly na ledě se opět vyrovnají. Vyloučen Martin Vašek na dvě minuty za podražení.

11:00
    Od modré střílel Ditmann, ale trefil jen hráče domácích.

09:46
    Karviná v plném počtu, bude hrát zkrácenou přesilovou hru.

09:41
    Síly na ledě se vyrovnají na tři sekundy. Vyloučen Kula Jiří na dvě minuty za sekání.

09:15
    Lukáš Kubal střílel z pravé strany od kruhu, ale karvinský brankář pozorný.

07:46
    Suchdol bude hrát přesilovou hru. Vyloučen na dvě minuty Tomáš Hercig (Karviná) za sekání.

07:02
    Dulta Marek (Suchdol) měl šanci, ale brankáře domácích nepřekonal.

06:02
    Karviná se poprvé prosazuje z kombinační hry. Adam Pilch nahrával na Vladimír Luku na druhé staně hřiště ten přihrál MARTINOVI KURZOVI, který překonal domácího brankáře. Asistence: Vladimír Luka, Adam Pilch.

05:06
    Suchdol se teď tlačil dopředu, domácí vyhazují raději na zakázané uvolnění.

04:20
    Karvinští jsou hodně aktivní. Hráče Suchdolu drží jejich brankář.

03:30
    Obrovská šance Karviné, Diviš Jan trefuje tyč!

02:30
    Kubel zkoušel dorážet z levé strany branky, ale karvinský brankář pozorný.

01:40
    Karvinští tlačí, ale hráči Suchodolu dobře brání.

00:40
    Začátek je hodně opatrný, hraje se nám převážně ve středu hřiště.

00:01

Rozhodčí dorazili, za chvíli začneme.

Na hřišti se už vše připravuje k zahájení utkání. Hráči už jsou na hřišti, kolegyně zapisovatelka Terezka a časoměřička Kačka jsou připravené. Čekáme už jen na rozhodčí.

Sestavy přineseme z technických důvodů až o první přestávce.

Papírově hosté z Karviné jsou už taky na hřišti a rozcvičují.

Na hřišti se nám pomalu rozcvičují dneska papírově domácí hráči Suchdolu.

Hezký den už přímo z areálu SPŠ Karviná. Náš přenos začne zhruba za 30 minut.

Tabulka baráže:

(zápasů – výhry-výhry v prodloužení-prohry v prodloužení-prohry-skóre-body)
    1. Třinec 2 1 0 0 1 5:4 3
    2. Karviná 1 1 0 0 0 3:1 3
    3. Suchdol 1 0 0 0 1 1:4 0

Postupující tým. O druhém postupujícím se rozhodne v tomhle zápase. Karviné stačí k postupu i porážka o dva góly. V případě výhry v základní hrací době Suchdolu bude rozhodovat minitabulka a rozdíl skóre. A tady ho má Karviná lepší +2, Suchdol -3. Karviné proto stačí i prohra o dvě branky. Suchdol musí vyhrát o tři branky.

Pro Karvinou je to již třetí účast v baráži za poslední tři roky, tudíž má určité zkušenosti s těmito souboji. O tom, že nakonec karvinští budou hrát baráž rozhodl až poslední hrací víkend, kdy Karviná podlehla nejprve Letohradu a poté také Hradci.

SK Suchdol nad Lužnicí se stal vítězem 1.NHbL-západ, když ve čtvrtfinále vyhrál nad týmem SK Ďáblové Praha (3:0 na zápasy), v semifinále porazil TJ KOVO Praha (3:0) a ve finále zdolal SK HBC CSKA Karlovy Vary (3:0).

Hezký den u třetího a zároveň posledního hracího dne baráže o FORD CREDIT extraligu.
    Dnes nás čeká zápas SK Suchdol nad Lužnicí – HbK Karviná.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

MCh

Branky a nahrávky: 33. Dulta (Lavrinc) – 7. Kurz (Luka, Pilch), 24. Luka (Kurz), 25. Pilch, 30. Christov (Hercig), 34. Kurz (Luka), 36. Kurz (Diviš), 37. Tomiczek (Dittmann, Christov), 38. Kurz (Luka), 41. Pilch (Luka, Tomiczek), 41. Novotný (Řehuřek)

SK Suchdol nad Lužnicí: Šlefr, Stříbrný – Hadač, Vrbka, Kalát, Blafka, Kulík, Hunal, Schanal, Císař, Dulta, Lakatoš,Vacek, Látal, Lavrinc, Kubal, Hadrava, Smutný, Šlapota, Mráz
    HbK Karviná: Vašek Daniel, Tabašek – Vašek Martin,Dittmann, Heczko, Pilch, Tomiczek, Diviš, Martin Pala, Palcer, Novotný, Řehořek, Hercig, Luka, Christov, Kurz

Rozhodčí: Boháček Tomáš a Hrazdira Tomáš