Španělsko – Rusko 1:0 (kon.) | Nizozemsko – Německo 3:2 (kon.)
Nizozemsko
3:2 (2:0)
Německo
Čtvrtek 06.06.2013, 20:30 • Ha Moshava Stadium • Mistrovství Evropy U21

To je dnes ode mne vše. Přeji Vám příjemný zbytek večera a třeba zase někdy u zápasu ME U21 na shledanou. (22:28:36)

Statistiky zápasu:

Držení míče: 51% – 49%
    Střely celkem: 11 – 10
    Střely na branku: 7 – 5
    Fauly: 15 – 9
    Žluté karty: 1 – 2

Máme za sebou konec dnešního zápasu. Ten dnes vyhrávají mladí Nizozemci. První poločas jasně ovládli, ale v druhém už to bylo o něco horší. Němci se totiž po poločase zvedli a dokázali srovnat na 2:2. V 90. minutě, ale hlavou skóroval Fer a tak Nizozemci vyhráli 3:2. Dnešní zápas musel být pro diváka hodně skvělý a doufám, že takových zápasů na ME bude více.

90+4
    Snad poslední šance dnešního zápasu. Holtby se vzteká, protože na centr nedosáhl.

90+3
    Jozefzoon zkušeně drží míč na polovině Němců.

90+2
    U míče jsou Němci a ti se snaží něco vymyslet.

90+1
    Hlavní rozhodčí Bebek nastavil čtyři minuty.

90
    Nizozemsko právě vstřelilo branku!
    Z rohového kopu Nizozemci skórují! To je závěr jako hrom! Nejvýše na míč vyskočil LEROY FER a svou hlavičkou posílá Nizozemce do vedení!

89
    Další velká šance Nizozemců! Skvělý obraný zákrok ale předvedl Jantschke.

88
    Clemens mohl jít do šance. Udělal ale zbytečnou kličku na víc, která ho stála ztrátu míče.

87
    Na druhé straně se do velké šance dostal Leroy Fer! Jeho hlavička ale minula branku.

86
    Ten zahráli Němci na krátko. Následný centr jen těsně minul Zoetovu branku.

85
    Polter teď skvěle vybojoval rohový kop pro Němce.

84
    Uvidíme co ještě oba týmy do konce zápasu předvedou. Bude to ještě velmi napínavý závěr.

83
    Patrick Herrmann se dostal ke střele. Ta ale mířila totálně mimo Zoetovu branku.

83
    Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Maher, přichází Fer.

81
    Německo právě vstřelilo branku!
    Neskutečné sólo! LEWIS HOLTBY se po svém sólu skvěle uvolnil a svou tvrdou střelou k pravé tyči nedal žádnou šanci Zoetovi!