Kanci Uh. Brod – Devils Zlín 5:10 (kon.) | Uh. Hradiště – IHC Olomouc 3:9 (kon.) | IHC Prague Rats – IHC Kladno 7:6 (kon.)
Mad Parrots – ILHK Hr. Králové 3:11 (kon.) | Kanci Uh. Brod – Brno 5:9 (kon.) | Uh. Hradiště – IHC Přerov 7:6 (kon.)
IHC Prague Rats – IHC Pardubice 9:4 (kon.) | Mad Parrots – Slavia Praha 2:19 (kon.)
IHC CSC Roller U. Hradiště
7:6 (1:1, 3:0, 2:3, 1:2)
IHC Night Birds Přerov
Sobota 15.06.2013, 15:00 • Zimní stadion Uherské Hradiště • STILMAT extraliga inline hokeje

V napínavém utkání porazil Reflex hostující Přerov 7:6. Domácí hráči si postupně vytvořili náskok až tří branek a zbytečně v poslední čtvrtině o něj přišli, nakonec se však radují z výhry, protože minutu před koncem strhl vítězství na stranu Reflexu Jiří Piluša. (16:38:02)

48:00

47:30
    Hráči v červeno-černých dresech se usadili před brankou Zavadila, ale ze závaru před brankou Reflexu nedokázali nic vytěžit.

47:00
    Přerov vše sází na útok, v útočném pásmu se sešlo pět hráčů hostujícího družstva.

46:59
    Konec oddechového času.

46:59
    Oddechový čas pro hosty.

46:59
    Uherské Hradiště právě vstřelilo branku!
    Domácímu trenérovi se odvolání brankáře Zavadila vyplatilo. Reflex využil jednoho hráče v poli a vstřelil branku JIŘÍM PILUŠOU.

46:23
    Domácí lavice odvolává brankáře Zavadila.

44:51
    Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
    Reflex přichází o dvoubrankové vedení. STANISLAV ŠKORÍK vyrovnává po přihrávce Hanáka z bezprostřední blízkosti.

44:40
    Hráči Přerova se nadychují k závěrečnému náporu.

43:30
    Domácí borci již vedou jen o jednu branku. Vaněk do samostatného úniku poslal MIKULÁŠE ZBOŘILA, který si noblesou poradil s brankářem Zavadilem.

42:09

41:40
    Reflex hraje ve třech hráčích, z trestné lavice se vrátil Míka.

41:29
    Hráči domácího mužstva se zatím brání statečně, Ferencovu střelu pokryl brankář Zavadil.

40:09
    Reflex bude hrát ve dvou hráčích, protože je vyloučen Šlahař na dvě minuty za vysokou hůl.

39:40
    Hosté budou hrát přesilovou hru, vyloučen byl domácí Míka na dvě minuty.

39:30
    Míka si obhodil přerovského hráče, ale ihned ho křižoval před hostující brankou další protihráč, který mu odebral.

38:47

Tomáš Kučera

Branky a nahrávky: 11. Šlahař (Horák), 13. Šlahař (Piluša), 22. Kovařík (Horák), 24. Horák (Flora, Míka), 28. Kovařík (Šlahař, Piluša), 35. Piluša, 47. Piluša (Valenta) – 12. Kočara (Blinka, Osina), 25. Hanák (Vaněk), 29. Hanák (Ferenc), 35. Hanák (Ferenc), 44. Zbořil (Vaněk), 45. Škorík (Hanák, Ferenc)

IHC CSC Roller U. Hradiště: Zavadil – Horák, Valenta, Karafiát, Míka, Oharek, Nesrsta, Pospíšil, Červenka, Flora, Piluša, Kovařík, Šlahař
    IHC Night Birds Přerov: Sklenář – Osina J., Osina P., Ferenc, Zbořil, Vaněk, Blinka, Ditrich, Hanák, Kočara, Škorík