Francie – USA 1:1 (kon.) | Kuba – Nigérie 0:3 (kon.) | Španělsko – Ghana 1:0 (kon.)
Portugalsko – Jižní Korea 2:2 (kon.)
Portugalsko
2:2 (1:1)
Jižní Korea
Pondělí 24.06.2013, 20:00 • Kadir Has Şehir Stadı, Kayseri • Mistrovství světa U20

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek pondělního večera a u dalších onlajnů se budu těšit na shledanou. (22:01:01)

Je to tak, rozhodčí Lopez ukončil zápas a oba týmy si připisují po bodu za výsledek 2:2. Portugalci i do druhé půle vstoupili aktivněji a dočkali se i druhé branky, v 60. minutě se k tyči trefil Bruma. Vypadalo to, že v pohodě dovedou utkání do zdárného konce, ale chyba lávky. V 75. minutě předvedli Korejci povedený ťukec a Hyun Kim měl už jednoduchou práci. Další branky už jsme neviděli a tak se body dělí.

90+3
    Cavaleiro odcentroval z levé strany, ale Pereiru nenašel. Vypadá to, že utkání skončí smírně.

90+1
    Portugalci pojali přímák jako signál, Tozé rozehrál na Brumu, který byl trestuhodně volný, mířil do horního rohu a jen díky skvělému zákroku korejského gólmana je stav stále 2:2!

90
    Před tím ale ještě střídání Korejců. Odešel Sang-Woo Kang a na zbývající vteřiny nastoupil Gwang-Hoon Lee.

90
    Tozé byl faulován a Portugalsko má velice zajímavou standardní situaci!

88
    Bruma opět ukázal své fotbalové schopnosti, prošel přes několik protihráčů, ale nenašel pochopení u svých spoluhráčů. Při pokusu o narážečku nedostal přesnou přihrávku...

86
    Do zajímavé akce se hrnul Sang-Gyu Han, ale byl chycen do ofsajdu.

85
    Je před námi posledních pět minut, dočkáme se ještě nějaké branky?

83
    Střídání Portugalců. Své si už odehrál Aladje a do hry míří Ivan Cavaleiro.

82
    Chang-Min Lee vypálil z asi 25 metrů, jenže jeho pokus šel zcela vedle...

81
    Bruma opět operoval na levé straně, počkal si na Tozého, poslal mu míč do druhé vlny, jenže střela pak z Tozého kopačky zamířila vysoko nad.

80
    Bruma se snažil uvolnit na levé straně, ale dostal se ze střeleckého úhlu a jeho následný pokus už byl jen dílem náhody.

79
    Hráč je už za pomezní čárou a Portugalci sportovně vrací Korejcům míč.

78
    Na trávníku zůstal ležet právě střelec vyrovnávací branky a zatím to nevypadá, že by mohl pokračovat.

75
    Jižní Korea právě vstřelila branku!
    Opět vyrovnáno! Korejci předvedli nádherný ťukec, díky kterému se dostali do pokutového území, a byť situace, při které Sang-Min Sim přebíral míč, zaváněla ofsajdem, pokračovalo se dále a po zpětné příhře mohl HYUN KIM střílet do odkryté brány – 2:2!

74
    Korejci si uvědomují, že se jim krátí čas, a začínají tlačit.

73
    Málem udeřilo na druhé straně. Tozé nádherně našel Brumu a jeho okamžitá střela jen o kousíček minula levou tyč korejské branky!

Aleš Pur

Branky: 3. Aladje, 60. Bruma – 45. Seung-Woo Ryu, 75. Hyun Kim

Karty:   69. Sun-Woo Kim (KOR)

Portugalsko: Sá – Dabó, Ié, Ilori, Pinto – Cá, Gomes (46. Tozé), Mário – Esgaio (72. Pereira), Bruma – Aladje (83. Cavaleiro). Trenér: Edgar Borges.
    Jižní Korea: Chang-Geun Lee – Sang-Min Sim, Ju-Sung Woo, Ju-Hun Song, Yong-Hwan Kim – Chang-Min Lee, Sun-Woo Kim – Seung-Woo Ryu, Hyun Kim, Sang-Woo Kang (90. Gwang-Hoon Lee) – Suk-Jae Cho (66. Sang-Gyu Han). Trenér: Kwang-Jae Cho.

Rozhodčí: Walter Lopez (Guatemala) – Leonel Leal (Kostarika), Gerson Lopez (Guatemala)