Austrálie – Salvador 1:2 (kon.) | Mexiko – Paraguay 0:1 (kon.) | Turecko – Kolumbie 0:1 (kon.)
Mali – Řecko 0:0 (kon.)
Mali
0:0 (0:0)
Řecko
Úterý 25.06.2013, 20:00 • Kamil Ocak Stadyumu, Gaziantep • Mistrovství světa U20

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:51:41)

Je dobojováno, rozhodčí Moreno naposledy foukl do píšťalky a ukončil dnešní, ne příliš atraktivní, zápas. Ani jeden z týmů nedokázal vstřelit gól, což znamená, že po bezbrankové remíze získávají obě mužstva po bodu do tabulky skupiny D.

90+2
    Oba týmy mají již velmi málo času na vstřelení rozhodujícího gólu, oba týmy se zřejmě rozejdou po bezbrankové remíze.

90+1
    Rozhodčí Moreno nastaví ještě dvě minuty a jak se zdá, samotný závěr zápasu patří zase pro změnu Řekům.

90
    Probíhá již poslední minuta řádné hrací doby, Řecko má k dispozici další roh, ale ani z něho se prosadit nedokázalo.

90
    Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Bouchalakis, přichází Bakasetas.

88
    Ani z tohoto rohu se Řekové prosadit nedokázali.

87
    Obrana Mali rychle přistupuje k protihráčům, je tu další roh, tentokrát z levé strany, rozehrává Kolovos.

86
    Dlouhý nákop Řecka na pravou stranu, kde míč získává Bouchalakis. Ten je zdvojen, přesto dokázal vybojovat rohový kop z pravé strany.

85
    Střídání v týmu Mali: ze hřiště odchází H. Traoré, přichází Sissoko.

83
    Řekové se nemohou dostat do blízkosti pokutového území soupeře, Mali vytrvale "buší" do zadních řad Řecka.

82
    Ale Niane se neprosazuje z dobré pozice, míč letí zhruba metr nad bránu.

81
    Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Gianniotas, přichází Ranos.

80
    Je před námi závěrečná desetiminutovka, tlak Mali narůstá, Niane byl nepříjemně zasažen Kourmpelisem do obličeje, rozhodčí píská faul.

79
    Niane hledá přihrávkou ve vápně své spoluhráče, ale míč odkopává obránce Řecka.

78
    Marinakis vhazuje z levé strany na polovině soupeře, T. Keita fauluje, Řecko rozehrává.

77
    Nepřesná přihrávka Mali, míč končí u Kapina, který okamžitě rozehrává.

76
    Niane se dostává ke střele z hranice pokutového území, ale míč opět letí pouze nad bránu.