Řecko – Uzbekistán 1:3 (kon.) | Španělsko – Mexiko 2:1 (kon.) | Francie – Turecko 4:1 (kon.)
Nigérie – Uruguay 1:2 (kon.)
Španělsko
2:1 (0:1)
Mexiko
Úterý 02.07.2013, 17:00Mistrovství světa U20

Španělsko tedy nadále zůstává favoritem celého turnaje, když poráží Mexiko 2:1! První branku vstřelil již ve 2. minutě Gonzalez, Mexiko poté dlouho vedlo. Až v 74. minutě přišlo srovnání a to z nohy Derika. Poté nastal neuvěřitelný tlak Španělska, který vyvrcholil v 91. minutě. Suma sumárum, Španělsko 2:1 Mexiko. Děkuji Vám za pozornost, na přečtenou. (18:55:22)

90+5
    Španělé stále drží míč a výhru už si zřejmě vzít nenechají.

90+4
    Španělé drží míč na útočné polovině.

90+3
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Alcacer, přichází Llorente.
    Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Fuentes, přichází Morales.

90+1
    Španělsko právě vstřelilo branku!

Nutno dodat, že gól jednoznačně zasloužený. Mexiko se nedostalo s míčem za polovinu dobrých 15 minut. JESÉ za vápnem napřáhl a vystřelil, jeden z obránců kulatý nesmysl lehce tečoval, míč tak doputoval až za záda Sancheze.

+3
    Nastavovat se budou 3 minuty.

90
    Mexiko mohlo jet domů, ale Sanchez drží jejich naděje stále nahoře, když famózním zákrokem vytáhl střelu na rohový kop!

88
    Suarez se snažil prodrat před brankáře přes vápno, ale narazil na zelenou zeď mexických obránců.

88
    Manquillo se prezentoval skvělou individuální akcí, ale zakončení se mu příliš nepovedlo.

85
    Suso napřáhl, ale trefil pouze dobře bránícího obránce.

84
    Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Gonzalez, přichází Luna.

83
    Na hřišti jsou lékaři, kteří pečují o zřejmě zraněného Gonzaleze. Hra přerušena.

81
    Do obrovské šance se propracoval Suarez, ale jeho střela orazítkovala pouze tyčku!

80
    Španělsko bude zahrávat outové vhazování od rohového praporku. Bude to dlouhý out až do vápna?

79
    Mexiko to bude mít velmi těžké, Španělsko přebralo otěže utkání a takřka nepůjčí soupeři míč.

77
    A mohlo to být 2:1, když se do skvělé pozice propracoval Alcacer, ale zakončení promeškal.

74

Z rohového kopu Španělsko dokázala profitovat! Na první tyčce hlavičkoval Suarez, míč doputoval až k DERIKOVI OSEDEMU, který jej uklidil do prázdné branky.