Santos, Morais - Kubala, Beneš 2:0 (kon.) | Brouwer, Meeuwsen - Kufa, Hadrava 2:1 (kon.)
R. Santos, A. F. Morais (BRA) - P. Kubala, P. Beneš (CZE)
Skupina K

2:0

(21:16 22:20)

Středa 03.07.2013, 11:00MS v plážovém volejbale mužů

22:20
    A ten už využívá, Beneš totiž smečuje z pravé strany těsně vedle. Tsk to je škoda, Češi byli blízko vyrovnání zápasu!

21:20
    Brazilský pár snadno zakončuje a má k dispozici druhý mečbol!

20:19
    Po dobrém podání přichází blok Santose a následný nekompromisní útok Moraise, Brazilci mají první mečbol!

17:18
    Další blok Beneše a Češi otáčejí průběh druhé sady, následuje výměna stran.

17:17
    Skvělý blok Beneše na pravé straně a je srovnáno!

17:15
    Bohužel další neúspěšný útok českého páru a Brazilci jdou v závěru setu do trháku, vedou o dva body. Kubala s Benešem si vybírají oddechový čas.

7:9
    Špatný příjem Moraise a Češi poprvé v zápase vedou o dva body. Brazilci si proto berou oddechový čas.

21:16
    Ten druhý už ale ne, snadný útok brazilského páru z levé strany a favoriti tak získávají podle předpokladů první set.