Voráčová – Cabezaová-Candelaová 0:2 (kon.) | Koukalová – Pfizenmaierová 2:1 (kon.)
Renata Voráčová
0
5 4
Estrella Cabezaová-Candelaová
2
7 6
Pátek 12.07.2013, 16:14WTA Palermo - 31st Palermo Ladies Open (antuka)

Renata Voráčová měla velmi blízko k získání prvního setu, když vedla již 5:3. Její španělská soupeřka jí ale pak dvakrát vzala podání a čtyřmi získanými hrami vyhrála první set. V tom druhém pokračoval tenis, ve kterém bylo vidět spousty chyb při podání obou hráček. Obě tenistky v něm dvakrát ztratili servis, za stavu 4:5 pro Cabezaovou-Candelaovou ale prohrála Renata Voráčová svůj servis ve druhém setu potřetí a výše postavená Španělka využila svůj první mečbol zápasu. S konstatováním, že český objev turnaje v Palermu, Renata Voráčová, končí ve čtvrtfinále, se s Vámi loučí Tomáš Lysý. (18:36:11)

Konec zápasu

4:6
    Ten je využit! Končí tak velmi zajímavý zápas, kdy obě soupeřky ztratili celkem dvanáct servisů z dvaadvaceti.

40-A
    Jenže Voráčová chybuje a nabízí své soupeřce mečbol!

40-40
    Voráčová si ale vynucuje shodu.

30-40
    Nyní ale může Španělka ukončit tento gem.

30-30
    Výměna pro Voráčovou, což je z pohledu české hráčky velmi důležité.

15-30
    Chyba Španělky, to ji může ještě mrzet.

0-30
    Return Voráčové nepřešel síť.

0-15
    Tento servis Španělky nemohla česká tenistka odvrátit.

4:5
    A je to tady. Nevím, dneska se opravdu tenistkám na servisu nedaří. Pokud se nepletu, jde o jedenáctý prolomený servis v zápase z celkových jednadvaceti.

40-0
    Voráčová bojuje. Chce si vzít svůj ztracený servis zpátky.

30-0
    A znovu, tentokrát jej Cabezaová-Candelaová odvrací jen do autu.

15-0
    Výborný return Voráčové.

3:5
    Tohle bylo několik důležitých momentů osmé hry druhého setu. Dva brejkboly ještě Voráčová odvrátila, ten třetí ale už ne. V následující hře bude Cabezaová-Candelaová podávat na vítězství v zápase a na postup do semifinále.

40-A
    Třetí brejkbol osmého gemu druhého setu pro Cabezaovou-Candelaovou.

40-40
    Ne ne, česká tenistka bojuje jako lvice a vidíme tak třetí shodu tohoto gemu.

40-A
    A ta má další brejkbol. Pokud ho využije, troufám si říct, že je zápas téměř u konce.