Voráčová – Cabezaová-Candelaová 0:2 (kon.) | Koukalová – Pfizenmaierová 2:1 (kon.)
Renata Voráčová
0
5 4
Estrella Cabezaová-Candelaová
2
7 6
Pátek 12.07.2013, 16:14WTA Palermo - 31st Palermo Ladies Open (antuka)

4:6
    Ten je využit! Končí tak velmi zajímavý zápas, kdy obě soupeřky ztratili celkem dvanáct servisů z dvaadvaceti.

4:5
    A je to tady. Nevím, dneska se opravdu tenistkám na servisu nedaří. Pokud se nepletu, jde o jedenáctý prolomený servis v zápase z celkových jednadvaceti.

40-0
    Voráčová bojuje. Chce si vzít svůj ztracený servis zpátky.

3:5
    Tohle bylo několik důležitých momentů osmé hry druhého setu. Dva brejkboly ještě Voráčová odvrátila, ten třetí ale už ne. V následující hře bude Cabezaová-Candelaová podávat na vítězství v zápase a na postup do semifinále.

40-A
    Třetí brejkbol osmého gemu druhého setu pro Cabezaovou-Candelaovou.

40-40
    Ne ne, česká tenistka bojuje jako lvice a vidíme tak třetí shodu tohoto gemu.

40-A
    A ta má další brejkbol. Pokud ho využije, troufám si říct, že je zápas téměř u konce.

40-40
    Po dlouhé výměně ale zahrála Cabezaová-Candelaová výborný vítězný míč.

30-40
    A je tu brejkbol pro Španělku!

0-30
    Tohle již musím označit jako důležité. Při servisu Voráčové se ujímá Španělka vedení již o dva fiftýny.

3:3
    Stav druhého setu je srovnán a začíná se prakticky od nuly. Tedy pardon, od stavu 3-3.

2:3
    Ten je využit! Češka je zpátky v zápase!

40-30
    Jenže nyní to udělala Renata Voráčová s náběhem na síť a zpomalením hry fantasticky a má brejkbol.

1:3
    Ten je využit, troufám si říct, že nyní jsme svědky rozhodující fáze zápasu.

40-A
    A opět je na tom lépe Cabezaová. Bekhendem si vynucuje další brejkbol.

40-A
    No pozor, teď se možná láme zápas. Cabezaová-Candelaová vypouští nechytatelný forhend a má důležitý brejkbol!

40-30
    Osmý brejkbol pro Renatu Voráčovou...

30-0
    Teď už si ale Cabezaová-Candelaová nemůže zahrávat, pokud tedy nechce pustit Voráčovou k brejku.

5:7
    A ta ho využívá, když znovu bere české tenistce podání.

30-40
    Po hodině a dvou minutách hry je tu setbol pro Estrellu Cabezaovou-Candelaovou.

5:6
    To se jí daří a rázem je v nevýhodě Voráčová. Ta po výměně stran bude muset udržet servis, aby první set šel do tie-breaku. Španělka vyhrála nyní tři hry po sobě.

5:5
    Hned ten první je využit. Kolikrát mám pocit, že vlastní podání v dnešním zápase je pro obě tenistky spíše nevýhodou.

0-40
    A nyní má k dispozici tři brejkboly, to je neuvěřitelné.

5:3
    Je to tak, po dlouhé době si některá z tenistek udržela servis. České fanoušky jistě potěší, že to byla Renata Voráčová.

4:3
    A to už neplatí, třeti využitý brejkbol znamená, že Estrella Cabezaová-Candelaová dnes udržela servis pouze při první hře. Teď jej třikrát za sebou ztrácí.

40-15
    To je neuvěřitelně dobrá obranná hra Češky, která vše vyběhala a následně přinutila svoji soupeřku k chybě! Brejkbol číslo pět a šest.

3:3
    A Cabezaová proměňuje druhý brejkbol ze tří v prozatimním průběhu dnešního zápasu. Po prvních dvou dobrých servisech obou tenistek si teď Češka se Španělkou podruhé navzájem berou servisy. jak dopadne sedmá hra? Podaří se Cabezaové-Candelaové podání konečně udržet?

40-A
    A pozor, chyba české tenistky, která napaluje míč do sítě. Cabezaová-Candelaová bude mít brejkbol.

3:2
    A hned ten první je využit! Tenistky pokračují v neudržování si podání, již třikrát po sobě jsme neviděli, aby si dnešní soupeřky připsali gem při svém servisu. Voráčová tak bude mít opět menší výhodu.

40-15
    Brejkbol číslo čtyři a pět pro Voráčovou.

2:2
    A ten je využit. Stejně těžce, jako Voráčová vybojovala servis Cabezaové-Candelaové, tak ho teď lehce své soupeřce vrací.

30-40
    Je to tak, dlouhou výměnu zakončuje Cabezaová-Candelaová vítězným míčkem.

2:1
    A jak říká tradiční přísloví – do třetice všeho dobrého. Renata Voráčová si bere poprvé v dnešním zápase podání své soupeřky.