Jílové u Prahy – Tempo Praha 1:2 (4:5 po pen.) | Dražice – Č. Krumlov 3:1 (kon.) | Vysoké Mýto – Svitavy 0:3 (kon.)
Olympia Radotín – Dvůr Králové 1:2 (5:6 po pen.) | Ostrov – Žatec 1:5 (kon.) | Litoměřicko – Souš 2:0 (kon.)
Rapid Liberec – Nový Bor 1:3 (kon.) | Jablonec n. J. – Turnov 3:2 (8:7 po pen.) | Živanice – Ústí n/O 3:1 (kon.)
Zličín – Hořovicko 1:2 (5:6 po pen.) | Sušice – Doubravka 1:2 (4:5 po pen.) | SK Plzeň – Tachov 2:0 (kon.)
Štětí – Neratovice 5:4 (4:2 po pen.) | Dobrovice – Union 2013 1:5 (kon.) | Litol – Lovosice 1:2 (kon.)
Vřesina – Petrovice 2:1 (kon.) | Veselí n. M. – Hodonín 0:4 (kon.) | Jeseník – Šumperk 1:3 (kon.)
Štítná n. Vl. – Slavičín 2:1 (5:3 po pen.) | D. Benešov – Havířov 4:3 (kon.) | Nový Jičín – Lískovec 1:0 (kon.)
Vyškov – Mohelnice 1:2 (kon.) | Tasovice – Bohunice 2:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Hranice 1:2 (kon.)
Žďár n/S – Rosice 1:3 (kon.)
SK VTJ Rapid Liberec
1:3 (0:1)
FC Nový Bor
Neděle 14.07.2013, 17:00 • UMT Harcov, Liberec • Pohár FAČR

Je za námi utkání předkola Poháru České pošty, na jehož konci se z vítězství radují fotbalisté Nového Boru, kteří zdolali liberecký Rapid 3:1 a zaslouženě postupují do 1. kola, v němž se střetnou s druholigovým Varnsdorfem. Ode mě je to vše. Z Harcova se loučí Michal Šandor. (18:58:29)

90

85
    Střídání v týmu FC Nový Bor: ze hřiště odchází Stromecký, přichází Vacek.
    Střídání v týmu FC Nový Bor: ze hřiště odchází Pollach, přichází Moravec.

72
    Střídání v týmu SK VTJ Rapid Liberec: ze hřiště odchází Kopic, přichází Stuchlík.

68
    Nový Bor právě vstřelil branku!
    MILAN ČERVEŇÁK dostal přesný pas a podruhé v dnešním utkání si se Zíkou věděl rady.

66
    Kaňkovský vidí od rozhodčího žlutou kartu.

61
    Střídání v týmu SK VTJ Rapid Liberec: ze hřiště odchází Slatinka, přichází Novák.

60
    Rapid právě vstřelil branku!
    PETR SOUKENÍK zvolil něco mezi střelou a centrem a dokonale překvapil novoborského brankáře, který si tento gól určitě za rámeček nedá.

55
    Střídání v týmu SK VTJ Rapid Liberec: ze hřiště odchází Husák, přichází Stárek.

50
    Kubeš dobře uvolnil DAVIDA ŠŤASTNÉHO, který střelou do protipohybu nedal Zíkovi sebemenší šanci.

46

Máme za sebou úvodní poločas utkání, v němž padl jediný gól, o který se postaral novoborský Červeňák. Hosté jsou fotbalovější a zaslouženě vedou. Druhý poločas začne zhruba za 10 minut.

45

30
    Teď už to Novému Boru vyšlo. MILAN ČERVEŇÁK se dostal do rychlého protiútoku, kdy šel sám na brankáře a nemýlil se.

29
    Červeňák trefuje břevno!

18
    Na centrovaný balón do pokutového území domácích si naskočil Stromecký, který hlavou střílí těsně mimo.

1

SK VTJ Rapid Liberec: Zíka – Poživil, Čeřovský, Hybner, Landyš, Uzel, Slatinka, Studnička, Soukeník, Husák, Kopic.

FC Nový Bor: Blumentritt – Pollach, Štálík, Lebruška, Kubeš, Šťastný, Chod, Červeňák, Stromecký, Kaňkovský, Broschinský

Rozhodčí: Martínek – Mrkáček, Simmerová.

Vítěz tohoto zápasu se v 1. kole utká s druholigovým Varnsdorfem.