Milsami – Soligorsk 1:1 (4:2 po pen.) | Trenčín – Göteborg 2:1 (kon.) | Kazaň – Jagodina 1:0 (kon.)
Rudar – Śląsk 2:2 (kon.) | Piast Gliwice – Karabach 2:2 (po pr.) | Žilina – Olimpija Lublaň 2:0 (kon.)
Turnovo – Hajduk Split 1:1 (kon.) | Minsk – Valletta 2:0 (kon.) | Čichura – Thun 1:3 (kon.)
Aktobe – Hødd 2:0 (kon.) | Jeunesse Esch – Ventspils 1:4 (kon.) | Lankaran – Maccabi Haifa 0:8 (kon.)
Pjunik – Žalgiris Vilnius 1:1 (kon.) | Sturm Graz – Breidablik 0:1 (kon.) | Keşla FK – Tromsø 1:0 (kon.)
Gefle – Famagusta 4:0 (kon.) | Häcken – Sparta 1:0 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – Beroe 2:2 (kon.)
Liberec – Skonto FC 1:0 (kon.) | Omonia Nikósie – Astra Giurgiu 1:2 (kon.) | CS Pandurii – Levadia Tallinn 4:0 (kon.)
Dacia Kišiněv – Černomorec Oděsa 2:1 (kon.) | Senica – Mladost Podgorica 0:1 (kon.) | Utrecht – Differdange 3:3 (kon.)
Botev Plovdiv – Zrinjski Mostar 2:0 (kon.) | Loko Záhřeb – Dinamo Minsk 2:3 (kon.) | Prestatyn – Rijeka 0:3 (kon.)
Víkingur – Ploiesti 0:4 (kon.) | Aalborg – Dila Gori 0:0 (kon.) | Debrecín – Strømsgodset 0:3 (kon.)
Honvéd – Vojvodina 1:3 (kon.) | Široki Brijeg – Irtyš Pavlodar 2:0 (kon.) | Standard – Reykjavík 3:1 (kon.)
Vestmannaeyjar – CZ Bělehrad 0:0 (kon.) | Derry City – Trabzonspor 0:3 (kon.) | Hibernian – Malmö 0:7 (kon.)
Lech Poznaň – Honka Espoo 2:1 (kon.) | Linfield – Xanthi FC 1:2 (po pr.) | St. Johnstone – Rosenborg 1:1 (kon.)
FK Sarajevo – Kukësi 0:0 (kon.)
Linfield FC
1:2 (0:1)
Xanthi FC
Čtvrtek 25.07.2013, 20:45Evropská liga (předkola)

Zápas je u konce! Xanthi FC postupuje do další fáze Evropské ligy! Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera. U dalšího online přenosu opět na počtenou! (23:22:29)

118
    Ještě jeden přímý kop pro domácí hráče. Uvidíme, co z toho bude.

117
    Na trávníku leží Dié. Je ošetřován a odnášen za postranní čáru, kde provedou zdravotníci další ošetření.

115
    Gault minul bránu soupeře. Skóre se tedy stále nemění a do konce prodloužení nám zbývá pět minut.

111
    McCaul vyfasoval žlutou kartu.

109
    Marcelinho pokazil centrovaný míč, a tak z akce, která vypadala velmi slibně, nic nebude.

109
    Vidíme sérii rohových kopů na obou stranách. Hráči Xanthi mají již druhou šanci zahrávat rohový kop.

106
    Začalo druhé prodloužení.

První poločas prodloužení je za námi. Přinesl nám hned dvě branky. Stav dnešního utkání je tedy 1:2. Stav dvojzápasu je 2:2.

První poločas prodloužení skončil.

105
    Xanthi právě vstřelilo branku!
    Hosté se přece jen ujímají vedení v dnešním zápase a mají opět šanci na postup! Prosadil se opět MARCELINHO. – 1:2.

103
    Blíží se nám konec první poloviny prodloužení.

102
    Střelec jediné branky domácích, Gault, je nyní ošetřován za postranní čarou a Linfield tak hraje v deseti mužích na hřišti.

100
    Probíhá stá minuta dnešního střetnutí.

98
    Linfield právě vstřelil branku!
    Přece jen jsme se dočkali i branky ze strany domácího Linfieldu, který vyrovnává zásluhou GAULTA! Domácí hráči teď mají postup blíž než jejich soupeři.

97
    Střídání v týmu Xanthi FC: ze hřiště odchází Vassilakakis, přichází Gohouri.

96
    Goutas sestřelil z trávníku protihráče a vyfasoval tak žlutou kartu. Domácí budou zahrávat přímý kop z hranice pokutového území.