Slavia Praha – HC Slovan 1:2 (kon.) | Slavia – HC Slovan 1:2 (kon.)
HC Slavia Praha
1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
HC SLOVAN Bratislava
Čtvrtek 25.07.2013, 18:00Přípravné zápasy

Ve třetí třetině již diváci žádnou branku neviděli, a tak Slovan udržel těsný náskok, ke kterému dvěma góly dospěl ve druhé části hry. V prvním přípravném duelu tak Slavie podlehla účastníku KHL bratislavskému Slovanu těsně 1:2. Z pražského Edenu se s vámi s přáním pěkného zbytku čtvrtečního večera loučí Tomáš Nejedlo. (20:05:37)

60:00

59:35
    Hosté drží puk daleko od Kopřivy a vypadá to, že už těsný náskok udrží.

59:09
    Růžičkova střela šla do Kopřivova ramene, slávistická branka je prázdná.

58:28
    Domácí mají možnost vyrovnat. Minutu a půl před koncem totiž dostali šanci hrát přesilovku.

58:28
    Peter Ölvecký (SLO) – 2 min. hrubost.

58:04
    Po závaru před Furchem zasahuje domácí gólman a přerušuje tak hru.

57:29
    Oba týmy v závěru utkání přidávají na tempu, Slovan se ale pouze k bránění neuchyluje.

56:47
    Tvrdá rána Ölveckého vystrašila Furcha, který na poslední chvíli vytrčil svůj beton.

56:07
    Z uctivé vzdálenosti štěstí zkoušel Skokan, Kopřiva drží touš v rukavici.

55:19
    Netík svým pasem před branku hledal najíždějícího Bližňáka, ten ale nezpracoval.

54:39
    Miklíkovi se do střely položil jeden z domácích beků a ušetřil tak Furchovi práci.

54:04
    Slovenský celek zahrál ve svém pásmu vysokou holí, hra je přerušena.

52:56
    Hráči Slovanu si nerozuměli v rozehrávce a je z toho icing.

52:00
    Kukumbergova přihrávka přišla příliš pozdě, a tudíž do ofsajdu.

50:58
    Skokan po buly vyšťoural volný puk a nebezpečně vypálil, Kopřiva vyrážečkou kryje.

50:35
    Dreslerovu střelu od modré patrně před Kopřivou ještě lehce tečoval Růžička, někdejší gólman červenobílých má puk ve své moci.

50:08
    Marko Daňo se neohroženě vydal mezi dvojici slávistických beků a Furch měl plné ruce práce.

49:05
    Klhůfek hledal před brankou volného spoluhráče Stránského, obránci Slovanu byli rychlejší.

Tomáš Nejedlo

Branky a nahrávky: 20. Bednář – 34. Mihálik (Ölvecký), 37. Sersen (Bartovič, Netík)

HC Slavia Praha: Furch (Svoboda) – Kadlec, Dresler, Holub, Valach, Štich, Šenkeřík, Chalupa, Beňovič – Tomica, Jelínek, Micka – Bednář, Krenželok, Růžička – Sklenář, Žejdl, Skokan – Poletín, Klhůfek, Stránský
    HC SLOVAN Bratislava: Kopřiva (Janus) – Sersen, Škoula, Sigalet, Mojžíš, Mihálik, Štajnoch, Brejčák, Kudrna, Ďatelinka – Bartovič, Bližňák, Netík – Vondrka, Ölvecký, Miklík – Hudáček, Kukumberg, Daňo – Mikúš, Šťastný, Kolena

Rozhodčí: Jebavý, Nečas – Kopal, Marek