Slovácko – Jihlava 2:1 (kon.) | Ostrava – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Olomouc 4:0 (kon.)
1.FC Slovácko
2:1 (1:1)
FC Vysočina Jihlava
Sobota 27.07.2013, 18:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty seniora • Gambrinus liga

Slovácko nakonec udolalo Jihlavu 2:1, když druhou branku vstřelilo tři minuty před koncem zápasu zásluhou Daníčka. Ve druhém poločase byl k vidění průměrný fotbal s minimem šancí,, který spíše směřoval k remízovému stavu. Hráči Slovácka projevili větší vůli po vítězství, za což byli odměněni třemi body. (21:54:19)

90+1
    Martin Kuncl na konci zápasu viděl ještě žlutou kartu.

90
    Rozhodčí Proske nastaví ve druhém poločase dvě minuty.

88
    Jihlava vybojovala rohový kop. Vaclíkův centr hlavičkoval Kopic těsně vedle levé tyče branky Slovácka.

87
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Svěřenci trenéra Habance otáčejí zápas ve svůj prospěch. Valenta zahrával standardní situaci z poloviny hřiště. Míč doputoval na zadní tyč, kde stal VLASTIMIL DANÍČEK, který křižnou hlavičkou ke vzdálenější tyči – 2:1!

87
    Jihlava vystřídala potřetí. Lukáše Masopusta vyměnil Karol Karlík.

86
    Centr ze strany mířil přesně na nabíhajícího Trousila, jehož hlavičku zkrotil v rukavicích Blažek.

85
    Daníček se vrátil zpět na hřiště a bude pokračovat ve hře.

84
    Druhé střídání Slovácka. Lukáš Fujerik nastoupil místo Václava Ondřejky.

82
    Po krátké pauze znovu hráči Slovácka se snaží útočit. Do pokutového území mířil centr z kopačky Ondřejky, na který však dobíhající hráči nedosáhli.

81
    Domácí záložník byl odnesen na nosítkách za postranní čáru, kde leduje nakopnuté koleno.