Karaganda – Skënderbeu 3:0 (kon.) | Austria – Hafnarfjördur 1:0 (kon.) | Dinamo Tbilisi – FCSB 0:2 (kon.)
Kalju – Plzeň 0:4 (kon.) | Basilej – Maccabi Tel Aviv 1:0 (kon.) | Nordsjaelland – Zenit 0:1 (kon.)
PAOK – Met. Charkov 0:2 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Šeriff Tiraspol 1:0 (kon.) | Eindhoven – Waregem 2:0 (kon.)
Lyon – Grasshoppers 1:0 (kon.)
Olympique Lyon
1:0 (0:0)
Grasshoppers Curych
Úterý 30.07.2013, 21:00 • Stade Gerland • Liga mistrů (předkola)

Já se s Vámi pro dnešní večer loučím a budu se těšit už zítra, při zápasu 3. předkola LM mezi Salzburgem a Fenerbahce. (22:56:44)

A máme tu konec 3. předkola LM mezi domácím Olympiquem Lyon a švýcarským týmem Grasshoppers Curych. První poločas byl více než vyrovnaný a oba týmy si vytvořili mnoho šancí, avšak ani jedna neskončila brankou. V druhém poločase jakoby došly Curychu síly a Lyon je nabral a potvrdil své zkušenosti, když ze standardní situace se prosadil tvrdou hlavičkou Bisevac a Lyon díky tomu si odváží do Švýcarska výhru 1:0.

90+3
    Ještě dodatečnou žlutou kartu za protesty dostává Amir Abrashi.

90+1
    Hráči Lyonu se udrží míč udržet co nejdéle na svých kopačkách, než aby riskovali zbytečně svůj náskok.

90
    Nastavovat bude hlavní sudí ještě tři minuty hry.

88
    Momentálně se utkání spíše dohrává, než-li by si nějaký tým vytvořil nějaký tlak.

84
    Tvrdým zákrokem poslal k zemi Greniera Toko Bundebele, který si za to odpyká trest v podání žluté karty.

82
    Lyonští hráči se snaží podržet hru. Momentálně se nacházejí u rohového praporku hostujícího týmu.

80
    Zbývá nám 10 minut do konce zápasu a skóre stále vyznívá lépe pro domácí tým.

79
    A střídání i na straně Lyonu. Ze záložní řady odchází Danic, kterého nahradí Yoann Gourcuff.

78
    Právě ten, kdo neproměnil tuto šanci odchází ze hřiště a příležitost dostane další útočník Frank Feltscher.

77
    Další parádní šance pro Curych! Shkelzen Gashi napřáhl už ve vápně z voleje a jeho tvrdá střela těsně přeletěla břevno domácí branky.

76
    Curych trochu zvýšil svoji aktivitu, ale poznáme teprve později, zda-li to bude stačit na vyrovnání.

70
    Tak tohle byl neskutečný pokus z poloviny hřiště od jednoho ze záložníků Cyruchu! Míč sice o kousek přeletěl břevno, ale brankář Lopes zapadl až do sítě!

69
    A hned na to i střídání na straně Lyonu. ze hřiště odchází Malbranque, kterého nahrazuje Gueida Fofana.

69
    Střídání i na druhé straně. Ze hřiště odchází Abtike Bgamukol, kterého nahrazuje Johan Vonlanthen.

68
    Tohle bylo veliké štěstí pro Curych! Jeden ze záložníku Lyonu nahrával křižnou přihrávku do běhu jednomu z útočníků, ale jeden z obránců ještě míč stihl vypíchnout.