Crivoi – Mertl 1:2 (kon.) | Kovalík – Pavlásek 1:2 (kon.)
Delbonis – Mečíř 2:0 (kon.) | Lojda – Ramírez-Hidalgo 0:2 (kon.)
Kunčík – Veselý 0:2 (kon.) | Sergejev – Konečný 2:1 (kon.)
Nedovjesov – Schmid 2:0 (kon.) | Semjan – Riba 0:2 (kon.)
Jan Mertl
Jan Mertl
2
6 66 6
Úterý 30.07.2013, 11:07Challenger Liberec - Svijany Open by Moneta Money Bank (antuka)

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek úterního dne. Na počtenou. (13:40:20)

A je dobojováno. Sledovali jsme velmi zajímavé utkání, které nakonec zvládl lépe Jan Mertl, který porazil rumunského hráče 2:1 na sety.

První sada byla velmi vyrovnaná, ale nakonec ji zvládl lépe Jan Mertl. Ten vzal svému soupeři jedno podání a poté doservíroval set do vítězného konce.

Ve druhém setu to vypadalo, že Mertl zápas dotáhne do vítězného konce, ale nakonec se Victor Crivoi vzpamatoval a druhý set došel až do zkrácené hry. Tu zvládl lépe Victor Crivoi, který srovnal na 1:1 na sety.

Začátek třetího setu patřil Mertlovi, který se dostal do vedení 3:0. Český hráč si už náskok pohlídal a nakonec vyhrál 6:3.

Konec zápasu

3:6
    Jan Mertl to zvládl a po velkém boji nakonec vyhrává tento zápas a postupuje do dalšího kola na turnaji v Liberci!

30-40
    Jan Mertl má mečbol!

30-30
    Victor Crivoi ale bojuje a dramatizuje konec druhého setu a možná i tohoto duelu.

15-30
    Českého hráče dělí dva míčky od vítězství.

15-15
    Nyní ale na kurtu kraloval Jan Mertl.

15-0
    A Mertl nezačal dobře. První fiftýn v devátém gemu získal Victor Crivoi.

3:5
    Rumunský hráč si udržel své podání a snižuje. Jan Mertl ale půjde podávat na vítězství v tomto zápase!

40-15
    Victor Crivoi si pomohl esem, vůbec prvním v tomto duelu!

30-15
    A další fiftýn putuje na konto rumunského hráče.

15-15
    Následující výměnu ale ovládl Victor Crivoi.

0-15
    Victor Crivoi začal dvojchybou.

2:5
    Konec přestávky, podávat bude Victor Crivoi.

2:5
    Následuje přestávka a výměna stran.

2:5
    Jan Mertl si udržel své podání a dělí ho jeden gem od vítězství v tomhle vyrovnaném duelu. Na podání ale půjde Victor Crivoi.