3:0 (2:0)
Roda JC Kerkrade
Pátek 02.08.2013, 20:00 • Amsterdam ArenA, Amsterdam • Nizozemská Eredivisie

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:54:11)

Je dobojováno. Domácí si dnes dokráčeli k poměrně snadnému vítězství, které zařídili dvěma góly v prvním poločase. Ve druhém neproměnili hosté pokutový kop a jen dokonali svůj zmar v koncovce, jehož jsme byli dnes svědky.

90+1
    Rozhodčí nastaví dvě minuty nad rámec devadesáti minut.

90
    Domácí se ubránili, přesto hosté, v probíhající devadesáté minutě, zůstávají u míče.

89
    Dlouhý nákop hostů na nabíhajícího Höchera.

87
    Míč však opět získávají domácí fotbalisté, kteří kombinují na polovině hřiště.

86
    Sana centruje z pravé strany, ve vápně si na míč nabíhá de Jong, který "vystřihl" efektní "nůžky", ale posílá míč pouze nad bránu.

84
    Střídání v týmu Ajax Amsterdam: ze hřiště odchází Blind, přichází Boilesen.

84
    Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází Pluim, přichází Bonevacia.

83
    Ajax právě vstřelil branku!
    Kurto vykopává, přesto se domácí dostávají znovu k míči a i když první střela skončila na tyči, míč se odráží přímo před nabíhajícího VIKTORA FISCHERA, který již dokázal míč dopravit do sítě.

81
    Schöne s van Rhijnem zkouší na pravém křídle přelstít bránící hráče Kerkrade, ti jsou ale úspěšnější.

80
    Je před námi závěrečná desetiminutovka, Ajax vede stále 2:0, ve druhém poločase jsme gól zatím nezaznamenali.

79
    Hosté kombinují na polovině Ajaxu, domácí hrají velmi takticky a nepouští soupeře do zakončení.

77
    Kurto musí "hasit" další nebezpečnou situaci, z levé strany střílí Alderweireld, ale přímo do rukavic polského gólmana.

76
    Rohový kop pro Ajax. Z levé strany rozehrává Eriksen, ale míč vyboxovává Kurto.

75
    Střídání v týmu Ajax Amsterdam: ze hřiště odchází Sigþórsson, přichází Schöne.

74
    Je to přímá střela přes zeď, ale tam jeden z bránících hráčů odhlavičkovává do bezpečí.

73
    A pozor, na hranici pokutového území zastavil van Peppen pronikajícího Sanu nedovoleně, je to žlutá karta a skvělá standardka pro Ajax.