Cambuur – Breda 0:0 (kon.) | Utrecht – GA Eagles 1:1 (kon.) | Arnhem – Heracles 3:1 (kon.)
Zwolle – Feyenoord 2:1 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
3:1 (2:0)
Heracles Almelo
Neděle 04.08.2013, 14:30 • GelreDome, Arnhem • Nizozemská Eredivisie

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:22:55)

Dnešní utkání skončilo zaslouženým vítězstvím domácího týmu, který soupeře přehrál hladce 3:1. Ve druhém poločase zvýšil vedení Vitesse na 3:0 Ibarra a vypadalo to, že takto utkání i skončí. Nicméně v devadesáté minutě se nakonec ještě prosadil hostující Amoah, který tak stanovil konečné skóre dnešního utkání.

90+4
    Sudí píská faul domácích na vlastní polovině, hosté chvátají s rozehrávkou.

90+2
    Na zvrat v utkání mají již hosté zoufale málo času.

90
    Heracles právě vstřelil branku!
    MATTHEW AMOAH nyní doslova "koupal" gólmana Velthuizena, kterého nakonec dokázal oklamat kličkou do levé strany a střelou k tyči dává první gól hostů.

90
    Poslední devadesátá minuta, ve výrazech hráčů je patrná únava, fotbal v tomto počasí je hodně náročný.

88
    I za stavu 3:0 se fotbalisté Vitesse ve třech pouští do napadání rozehrávky hostů!

86
    Domácí v závěru utkání přehrávají svého soupeře. Nyní měl jasný gól na svých kopačkách Havenaar, který po přihrávce od Chanturii přestřelil bránu ze vzdálenosti zhruba jednoho a půl metru od brankové čáry!

85
    Centr z pravé strany Ibarry končí mimo hrací plochu, Pasveer může vykopávat.

84
    Milano Koenders je dalším potrestaným hráčem v dnešním utkání a již třetím hráčem Heraclesu, který dostává žlutou kartu.

83
    O osudu utkání je tak již rozhodnuto. Jak vidno, ani absence Bony Wilfrieda se na útočné síle Vitesse nijak neprojevila.

82
    Arnhem právě vstřelil branku!
    Tentokrát již byl gólman Pasveer na střelu z pravé strany krátký, ALEX RENATO IBARRA do ní vložil velkou energii a jeho rána končí v síti.

81
    Další gólová šance domácích, znovu se zaskvěl Pasveer, který vyráží střelu z pravé strany.

80
    Poslední desetiminutovka dnešního utkání, domácí stále hájí dvoubrankový náskok, i když vzhledem k šancím, mohlo vypadat skóre úplně jinak!

79
    Ibarra ostře "zajel" do Schenkevelda a dostává za tento faul žlutou kartu.

78
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Qazaišvili, přichází Havenaar.

78
    Van der Strijk vybojoval rohový kop pro Vitesse, ještě předtím se ale bude střídat.