Jablonec – Mladá Boleslav 0:7 (kon.) | Příbram – Třinec 6:1 (kon.) | Jihlava – Brno 3:1 (kon.)
Slovácko – Hr. Králové 2:0 (kon.) | Znojmo – Olomouc 3:0 (kon.) | Teplice – Bohemians 1905 5:0 (kon.)
Táborsko – Varnsdorf 3:1 (kon.) | Plzeň – Liberec 2:1 (kon.) | Pardubice – Ostrava 1:1 (kon.)
FK Jablonec
0:7 (0:3)
FK Mladá Boleslav
Pondělí 05.08.2013, 15:30Juniorská liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

FK Baumit Jablonec: Králíček; Landovský, Koštíř, Vaníček, Ledecký, Kovář, Karásek, Jurča, Hronek, Vodička, Skwarczek.

FK Mladá Boleslav: Hankič; Geissler, Vraštil, Smejkal, Bořil, Eliáš, Brunclík, Jeslínek, Klobása, Mehanovič, Mareš.

Rozhodčí: Černý – Kovařík, Koval.

1

1
    Výkop patřil domácím, kteří před začátkem utkání museli řešit situaci ohledně brankářů. Původní jedničce Šebkovi se udělalo nevolno a do branky tak musel Králíček, jemuž z lavičky náhradníků kryje záda Valeš.

3
    Mareš motal hlavu domácím u rohového praporku a poté si ukopl míč do zámezí.

6
    Boleslavští přijeli k utkání s šesti hráči prvního týmu a od začátku jsou mírně lepší. Mareš vybojoval rohový kop, ze kterého nic nevzešlo.

9
    Ani druhý mladoboleslavský rohový kop nebyl jakkoliv nebezpečný.

10
    Jablonec se zatím pokouší hrozit z brejků, Hankič zatím může být v klidu.

16
    Mladá Boleslav od začátku dobře kombinuje a Jablonec vsází především na brejky. Po jednom z nich pálil metr vedle branky Ledecký.

17
    Králíček špatně vykopl a mohl být rád, že akci Mladé Boleslavi zastavil ofsajd.

18
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Tentokrát se už hosté mohou radovat. K odraženému míči se dostal JOSEF ELIÁŠ a poslal jej přesně k tyči, kam Králíček nedosáhl.

22
    Domácí mohou děkovat svému brankáři! Králíček je totiž neskutečným způsobem podržel, když se vyznamenal hned proti dvěma střelám.

24
    Žlutou kartu dostal hostující Jakub Mareš.

25
    Rozhodčí přerušil hru, hráči se mohou občerstvit.

26
    Ledecký v krásné jablonecké akci vyslal uličkou k brance Kováře, ten ale ještě chtěl vylepšit pozici pro nabíhající spoluhráče a nikoho nenašel.

30
    Jablonečtí po inkasované brance zlepšili svůj herní projev.

34
    To jim ale v tuto chvíli je málo platné. Po rychlé akci po levé straně se hlavou prosadil JIŘÍ JESLÍNEK.

36
    Jablonci se podařilo odvrátit další rohový kop soupeře.

37
    Jurča se prodíral mladoboleslavskou obranou, jeho průnik ale neměl dlouhého trvání.

40
    Na severu Čech panuje opravdu horké počasí a poločasová přestávka bude pro obě mužstva vysvobozením.

42
    Mareš skvěle vysunul do šance dva spoluhráče, těsně před ně ale skvěle vyběhl Králíček a míč pokryl.

43
    Hosté jsou mnohem aktivnější a projevuje se větší vyzrálost zkušených hráčů. Jablonec čelí jednomu útoku za druhým.

44
    Jablonečtí museli čelit dalšímu přečíslení, po němž neuhlídali STANISLAVA KLOBÁSU a ten pohodlně zvýšil vedení hostí.

45
    Střelec branky Klobása se při zakončení zranil a musel být nahrazen Skořepou.

Mladá Boleslav byla v prvním poločase jednoznačně lepší, což dokázala vyjádřit třemi góly a tak zaslouženě vede.

46

46
    Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Kovář, přichází Štemberk.

47
    Mladoboleslavští se již řítili znovu na Králíčka, Hronek se ale pochlapil excelentním obranným zákrokem.

48
    Králíček opět podržel své mužstvo, když vytáhl trestný kop nad břevno a nakonec pomohl i s rohovým kopem.

50
    Střídající Skořepa mohl definitivně rozhodnout, to by ale nesměl sám před prázdnou brankou zaváhat!

51
    Ledecký vypomohl obráncům a po standardní situaci vyhlavičkoval míč do bezpečí.

53
    Mehanovič byl přistižen v postavení mimo hru.

54
    Žlutou kartu obdržel mladoboleslavský Daniel Geissler.

58
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Geissler, přichází Křapka.

56
    Za zakopnutý míč dostal žlutou kartu domácí Marek Koštíř.

60
    Hosté vyšachovali obranu a sám před gólmanem nezaváhal JAN BOŘIL.

62
    Jablonci se vůbec nedaří. Secvičený signál rozehráli přímo na kopačku soupeře.

63
    Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Ledecký, přichází Gebert.

64
    Aleš Vaníček za skluz na půlící čáře uviděl žlutou kartu.

67
    Jablonec velmi lehce ztrácí míče a to svědčí Mladé Boleslavi, která hraje bez jakýchkoli potíží.

69
    Teatrální pád před lavičkami předvedl Mehanovič, kartu však nedostal.

70
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Mareš, přichází Tvrzník.
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Jeslínek, přichází Šulc.

72
    PATRIK ŠULC střelou z dálky překonal přihlížejícího Králíčka.

74
    PATRIK ŠULC po rychlém brejku navyšuje vedení hostí.

75
    To je neuvěřitelné. Odevzdaný Jablonec ztratil míč, čehož využil PATRIK ŠULC. Tento hráč přišel na hřiště v 70. minutě a za pět minut dokázal nastřílet tři branky.

76
    Skwarczek z dvaceti metrů vyprášil rukavice Hankiče, Jablonec se tak po delší době připomněl.

78
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Šimek, přichází Vraštil.

80
    Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Vodička, přichází Dorničák.

83
    Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Skwarczek, přichází Sedláček.

84
    Jablonec trochu více drží míč než v předešlém průběhu utkání, k zakončení to má ale stále velmi daleko.

89
    Postavení mimo hru hostí, zřejmě nebude třeba přidávat minuty navíc.

88
    Aktéra předešlé akce začínají chytat křeče, od kterých mu pomáhají hráči soupeře.

87
    Jurča byl nachytán v postavení mimo hru.

Konec zápasu. (17:24:00)

Jan Bendl

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 18. Eliáš, 34. Jeslínek, 44. Klobása, 60. Bořil, 72. Šulc, 74. Šulc, 75. Šulc

Karty:   56. Geissler (JAB), 64. Vaníček (JAB) – 24. Mareš (MBL), 54. Geissler (MBL)

FK Jablonec: Králíček; Landovský, Koštíř, Vaníček, Ledecký (63. Gebert), Kovář (46. Štemberk), Karásek, Jurča, Hronek, Vodička (80. Dorničák), Skwarczek (83. Sedláček)
    FK Mladá Boleslav: Hankič; Geissler (58. Křapka), Vraštil (78. Šimek), Smejkal, Bořil, Eliáš, Brunclík, Jeslínek (70. Šulc), Klobása (45. Skořepa), Mehanovič, Mareš (70. Tvrzník)

Rozhodčí: Černý – Kovařík, Koval