Jablonec – Mladá Boleslav 0:7 (kon.) | Příbram – Třinec 6:1 (kon.) | Jihlava – Brno 3:1 (kon.)
Slovácko – Hr. Králové 2:0 (kon.) | Znojmo – Olomouc 3:0 (kon.) | Teplice – Bohemians 1905 5:0 (kon.)
Táborsko – Varnsdorf 3:1 (kon.) | Plzeň – Liberec 2:1 (kon.) | Pardubice – Ostrava 1:1 (kon.)
FK Příbram
6:1 (4:0)
FK Třinec
Pondělí 05.08.2013, 16:00Juniorská liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

1.FK Příbram: Štěpanovský – Krameš, Šindelář, Hájovský, Barák, Soldát, Brandner, Kilián, Krbeček, Stratil, Ngandu

FK Fotbal Třinec: Brych – Byrtus, Samek, Buryan, Hala, Christu, Málek, Voves, Švábík, Cigánek, Dawid

Rozhodčí: Ochotnický – Fišer, Tereba.

1

2
    K první střele utkání se dostal Jakub Šindelář, jeho pokus ale skončil v rukavicích brankáře Brycha.

4
    Hned zkraje zápasu zde máme úvodní branku, která však neplatí pro ofsajd. Hlavou ji zaznamenal Tomáš Krbeček, jeho radost však byla velmi rychle utnuta praporkem!

6
    Krbeček ze strany nyní napálil balon pouze do boční sítě třinecké svatyně.

9
    Domácí jsou stále u míče a snaží se hrát velmi aktivně. Třinec se zatím pouze brání.

11
    Po přihrávce Brandnera měl velkou šanci Joel Ngandu, z bezprostřední blízkosti ale minul branku Brycha!

12
    Aktivní Brandner znovu zkoušel otevřít skóre, ani on ale brankář Třince neprostřelil.

14
    Po faulu na Kiliána budou domácí zahrávat přímý volný kop ze zajímavé pozice.

15
    Barák tvrdou ranou napálil pouze pečlivě postavenou třineckou zeď.

16
    A znovu tu je v hlavní roli Brandner, v jeho další příležitosti ale zahrál rukou. Sudí si toho všiml, a tak akce Příbrami končí.

17
    Aktivita domácího celku stále pokračuje. Obrana hostí nyní musí být v pozoru, protože se bude zahrávat rohový kop.

18
    O minutu později se situace opakuje, i tentokrát to stopeři Třince dokázali zvládnout.

20
    Příbram se velmi bojovně dere o každý balon a chce co nejdříve otevřít skóre zápasu.

22
    Joel Nguandu byl opravdu blízko, po přihrávce Krameše poslal míč do břevna!

24
    Příbram právě vstřelila branku!
    Domácím se aktivita vyplácí a zhruba v polovině prvního poločasu se dostávají do vedení! Kramešovu přihrávku usměrnil za záda bezmocného brankáře Brychy přesnou střelou JOEL NGUANDU – 1:0!

27
    Dalekonosnou střelou se pokusil skóre rozhýbat Cigánek, jeho pokus ale zamířil mimo tři tyče.

29
    Domácí mají šanci navýšit vedení, budou kopat penaltu!

30
    Míč si na penaltový puntík postavil ANTONÍN BARÁK a přesnou ranou k tyči podruhé rozvlnil síť za Brychem – 2:0!

34
    A vzápětí tu máme ještě navýšení příbramského náskoku, LUKÁŠ STRATIL obešel dva protihráče i brankáře Brycha a přesnou ranou do horního růžku zavěsil – 3:0!

38
    Stále se převážně hraje na polovině Třince, Příbram již nemá kam spěchat.

41
    Krameš se dostal ke střele, jeho rána ale minula levou tyč Brychovy branky.

43
    Brankář Brych srazil k zemi v pokutovém území Brandnera, nás tedy čeká druhý pokutový kop!

44
    Druhý gól v zápase zaznamenává JOEL NGUANDU, jenž přesnou ranou k tyči vstřelil čtvrtou branku Příbrami – 4:0!

45
    V samotném závěru se ještě dostal do šanci Švábík, gólmana sice obešel, ale zakončit se mu již nepodařilo.

46

46
    Na začátku druhého poločasu vidíme na hřišti hned čtyři nové tváře. Na straně Příbrami odešel Krbeček s Hájovským, místo nich dostanou šanci ukázat se Hanuš s Kvídou.

46
    Střídá také třinecký kouč, ze hry stahuje Byrtuse s Christou, místo nich se na zelený pažit podívají Musiol a Machala.

49
    Nejaktivnějším hostujícím hráčem je Švábík, který nyní zahrozil znovu z volného přímého kopu. Branku Štěpanovského ale netrefil.

51
    Dnešnímu utkání přihlíží 120 diváků.

53
    Příbramští budou zahrávat rohový kop, dnes již pátý. Třinec má v této statistice číslo dvě.

55
    Další dobrou práci nyní odvedl brankář Brych, který vyrazil dvě střely Antonína Baráka jdoucí těsně za sebou..

58
    Po rohu Hanuše odklidil míč do bezpečných vod hostující Samek.

60
    Patnáct minut druhé půle je za námi, stále nic nevypadá na to, že bychom ještě viděli nějaký ten zvrat ve skóre.

63
    To právě naopak. Nabídku Brandnera z bezprostřední blízkosti využil střídající MAREK HANUŠ, který přesnou střelou dokonává pověstné "bůra" – 5:0!

67
    Domácí střelci jsou evidentně při chuti, brankář Brych tahá ze své sítě jeden balon za druhým. Podruhé se do střelecké listiny zapisuje ANTONÍN BARÁK, který upravuje již na rozdíl šesti branek – 6:0!

70
    A právě autora šesté branky Antonína Baráka nahrazuje Dušek.

73
    Pěkný centr od rohového praporku nyní předvedl Hanuš, Soldátova hlavička se však mezi tři tyče nevešla.

75
    Před dotírajícím Samkem odklízí balon daleko od branky gólman Štěpanovský.

76
    Volný přímý kop posílá Hanuš tvrdou ranou do břevna!

78
    První žlutou kartu v zápase vidí Jakub Šindelář za odehrání míče po odpískání.

81
    A za totožný přestupek je o tři minuty později potrestán také Martin Krameš. To jsou opravdu zbytečné dvě žluté karty pro příbramské hráče.

82
    Třinec právě vstřelil branku!
    Hosté se nakonec dočkali alespoň čestné branky a musíme uznat, že byla hodně kuriózní. JAROSLAV MÁLEK rozehrával za vápnem volný přímý kop, celá obrana v čele s brankářem míč minula a ten zapadl přímo do sítě – 6:1!

85
    Další karetně potrestaným je domácí Jakub Dušek.

86
    A na druhé straně vidí žlutou Cigánek.

Je konec. Příbram hladce poráží Třinec 6:1, mužem zápasu je domácí Antonín Barák. (18:01:34)

Václav Prokůpek

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 24. Nguandu, 30. Barák (pen.), 34. Stratil, 44. Nguandu (pen.), 63. Hanuš, 67. Barák – 82. Málek

Karty:   78. Šindelář (PRI), 81. Krameš (PRI), 85. Dušek (PRI) – 86. Cigánek (TRI)

Neproměněná penalta: 90. Málek (PRI), brankář Štěpanovský zneškodnil

FK Příbram: Štěpanovský – Krameš, Šindelář, Hájovský (46. Hanuš), Barák (70. Dušek), Soldát, Brandner, Kilián, Krbeček (46. Kvída), Stratil, Ngandu
    FK Třinec: Brych – Byrtus (46. Musiol), Samek, Buryan, Hala, Christu (46. Machala), Málek, Voves, Švábík, Cigánek, Dawid

Rozhodčí: Ochotnický – Fišer, Tereba