Maccabi Tel Aviv – Basilej 3:3 (kon.) | FCSB – Dinamo Tbilisi 1:1 (kon.) | Maribor – APOEL 0:0 (kon.)
Skënderbeu – Karaganda 3:2 (kon.) | Fenerbahce – Salzburg 3:1 (kon.) | Partizan Bělehrad – Ludogorec 0:1 (kon.)
Grasshoppers – Lyon 0:1 (kon.)
FK Partizan Bělehrad
0:1 (0:0)
PFK Ludogorec Razgrad
Úterý 06.08.2013, 20:45Liga mistrů (předkola)

Ludogorets druhý poločas zápasu jistil, Partizan se snažil, ale branku nevstřelil. K závěru přišla červená karta pro domácího hráče a také penalta pro FK Ludogorets 1947 Razgrad, kterou proměnili a zajistili si tak postup do 4. předkola LM. Dnes je to ode mě vše, krásný zbytek večera a někdy u online sledování nashledanou. (22:41:54)

90+5
    V. Stoyanov roh vyráží.

90+4
    Šćepović to zkusil sám a vybojoval roh.

90+3
    Ninković ještě v závěru fauluje Caicaru a je potrestán žlutou kartou.

88
    Ludogorets Razgrad právě vstřelil branku!
    HRISTO ZLATINSKI proměňuje penaltu a přiblížil tak Razgrad postup

87
    Byla nařízena penalta.

87
    Gulan fauluje ve vápně, vidí červenou kartu.

85
    I poslední střídání hosté využívají, hřiště opouští Aleksandrov, a na závěr nastupuje Vitinha.

84
    Hosté rozehrávají rohový kop. Míč se k bráně ani nepřiblížil.

82
    Čerstvý Luka se chtěl za každou cenu zapojit do hry, výsledkem toho byl útočný faul.

81
    Ze hřistě odchází domácí hráč Grbić, jeho místo bude zastávat Luka.

80
    Další přetažený centr Srbů, Mitrović ještě žongloval s míčem, ale nic nevymyslel.

75
    Partizan rozehrával další roh, Mitrovič se dostal k zakončení hlavou a obrana Ludogoretse zachraňovala doslova za minutu dvanáct na brankové čáře.

75
    Centr před V. Stoyanova, Grbić na míč nedosáhl.

74
    Bezjak se zapomněl v ofsajdu.

73
    Mitrović hlavičkoval z velké blízkosti, bránu ale o vlásek netrefil, letěl vedle pravé tyče.

73
    Mäntylä fauloval a Bělehrad měl k dispozici další přímý kop, tečovaný míč za zády V. Stoyanova neskončil.

70
    Bezjak nafilmoval pád v šestnátce a vidí za to žlutou kartu.

Pavel Škopek

Branky: 88. Zlatinski

Karty:   22. Ostojić (PAB), 59. Obradović (PAB), 90+3. Ninković (PAB) – 35. Zlatinski (LUD), 67. Abalo (LUD), 70. Bezjak (LUD)   87. Gulan (PAB)

FK Partizan Bělehrad: Lukač (45. Ž. Živković) – Gulan, Ivanov, Ostojić, Obradović – Ilić (68. Šćepović), Marković, Djemba-Djemba, Grbić (81. luka) – Mitrović – Ninković
    PFK Ludogorec Razgrad: V. Stoyanov – Júnior Ciacara, Barthe, Mäntylä, Minev – Zlatinski, Dyakov – Marcelinho (64. Dani Fábio) – Aleksandrov, Bezjak, I. Stoyanov (54. Dani Abalo)

Rozhodčí: Kelly – MacGraith, Lynch
    31.07.2013
    Ludogorec - Partizan Bělehrad 2:1

Branky: 53. Marcelinho (I. Stojanov), 68. Aleksandrov (Caicara) – 49. Markovič (Sčepovič)

Karty:   45. Moti (LUD), 70. Minev (LUD), 73. Caicara (LUD), 90+1. Espinho (LUD) – 7. Markovič (PAB), 38. Ilič (PAB), 45. Sčepovič (PAB), 65. Jojič (PAB), 70. Djemba-Djemba (PAB), 75. Ivanov (PAB)   83. Jojič (PAB)