Plzeň – Ostrava 1:3 (kon.) | Liberec – Brno 0:1 (kon.) | Slavia – Třinec 3:1 (kon.)
Dukla Praha – Bohemians 1905 7:3 (kon.) | Jihlava – Sparta 2:0 (kon.) | Příbram – Mladá Boleslav 2:2 (kon.)
Slovácko – Jablonec 1:0 (kon.) | Znojmo – Hr. Králové 2:3 (kon.) | Teplice – Olomouc 1:2 (kon.)
Pardubice – Varnsdorf 7:0 (kon.)
FK Příbram
2:2 (0:1)
FK Mladá Boleslav
Pondělí 12.08.2013, 16:05Juniorská liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Hezký den, dnes nás čeká on-line přenos 5. kola Juniorské ligy mezi 1.FK Příbram – FK Mladá Boleslav. Náš přenos začne zhruba za 35 minut.

Sestavy vám z technických důvodů dodáme až v průběhu prvního poločasu.

Začátek zápasu, se nám o pár minut opozdí.

1.FK Příbram: Štěpanovský – Čížek, Šindelář, Kvída, Videgla, Soldát, Brandner, Kilián, Stratil, Barák, Harsanyi

FK Mladá Boleslav: Hankič – Křapka, Šulc, Skořepa, Braštil, Mehanovič, Eliáš, Klobása, Tvrzník, Šimek, Geissler

Rozhodčí: Kalenda – Arnošt, Vnuk.

1

1
    Z utkání Vám bude přenášet informace s mírným časovým zpožděním.

1
    Do brejku se dostal domácí Harsanyi, ale hostující Křapka ho dokázal odstavit.

2
    Po přihrávce Stratila vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře Barák.

6
    Stratil vybojoval roh pro domácí.

7
    Centrovaný míč domácího Bartáka odhlavičkoval Tvrzník do bezpečí.

10
    Rohový kop pro Mladou Boleslav.

11
    Centrovaný míč Mehanoviče odvrací domácí obrana na další rohový kop.

12
    Na podruhé už odvrací do bezpečí.

13
    Hostující obranou se prodral skvěle Harsanyi, ale střílel nepřesně.

16
    Kiliján to zkusil z dálky, ale jeho střelu Hankič vyráží do bezpečí.

19
    Momentálně se nám hraje převážně ve středu hřiště, obránci nepouští nikoho do zakončení.

22
    Stratil se zkusil prosadit individuálně, ale neuspěl. Hostující obránci odvrací jeho pokus do autu.

24
    Akci domácího Čížka odvrací Braštil.

25
    Domácí hráči budou zahrávat rohový kop.

25
    Centrovaný míč do pokutového území vyráží Hankič do bezpečí.

26
    Jakub Šindelář vidí od rozhodčího žlutou kartu za faul na Geisslera.

27
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Mehanovičovou střelu Štěpanovský vyrazil pouze k úplně volnému STANISLAVOVI KLOBÁSOVI, pro kterého už to nebyl problém dopravit míč do sítě domácích.

31
    Stratil zkusil vystřelit z 20 metrů, ale jeho pokus Hantič kryje.

32
    Antonín Křapka zastavil ve vápně Baráka nedovoleně a vidí od rozhodčího žlutou kartu a navíc to bude pokutový kop!

32
    1.FK Příbram bude kopat pokutový kop!

33
    Penaltu Baráka vyráží do bezpečí boleslavský brankář Hidajet Hankič!

34
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

34
    Centrovaný míč Baráka zakončuje Strail pouze do rukou připraveného Hankiče.

37
    Čížek to zkusil z hranice vápna, ale Hankič jeho pokus vyráží do bezpečí.

42
    Brandner nahrál na úplně volného Baráka, ale ten z blízkosti přestřelil.

45
    Štěpanovský kryje nebezpečnou střelu Mehanoviče.

45+1

Dnešní utkání sleduje 100 diváků.

Skončil nám první poločas 5. kola mezi 1.FK Příbram – FK Mladá Boleslav. Hostující hráči z Mladé Boleslavy vedou po 1. poločase 1:0 zásluhou Klobásy. Domácí hráči navíc neproměnili pokutový kop, Druhý poločas začne zhruba za 5 minut.

Přestávka se nám o pár minut protáhla, hráči už ale nastupují na hrací plochu a 2. poločas za chvíli začne.

46

46
    Z druhého poločasu Vám bude přenášet informace rovněž s mírným časovým zpožděním.

47
    Za nesportovní chování vidí od rozhodčího žlutou kartu Soldát.

50
    Začátek druhého poločasu je zatím velmi opatrný, hraje se nám opět převážně ve středu hrací plochy, obrany obou soupeřů nepouští nikoho do zakončení.

53
    Příbram právě vstřelila branku!
    Domácím se to nakonec přeci podařilo. Po přihrávce Antonína Baráka, který napravuje svoji neproměněnou penaltu, se dokazuje prosadit DAVID KILIÁN.

57
    Hráči Příbrami dokázali za 240 sekund otočit zápas! Po přihrávce Zoltána Harsányie zakončuje krásnou střelou LUKÁŠ STRATIL.

58
    Hostující hráči vzápětí střídají. Ze hřiště odešel Šimek a nahradil ho Klíma.

61
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Šulc, přichází Sivrič.

63
    Prudkou střelu Eliáše vyráží Štěpanovský.

66
    Mehanovič střílí z 20 metrů mimo.

69
    Geissler dalekonosnou střelou přestřeluje domácí bránu.

69
    Hostující hráči jsou nyní mírně lepším týmem, drží míč častěji na svých kopačkách a snaží se vyrovnat, zatím se jim to ale nedaří, nedokážou se trefit mezi tři tyče.

70
    Barák vyzkoušel pozornost Hankiče, ale ten se překvapit nenechal.

76
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Barák, přichází Hanuš.
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Harsanyi, přichází Dušek.

79
    Hostům se nakonec přes tlak v závěru podařilo vyrovnat. Po rohu Mehanoviče zakončuje krásnou střelou LUKÁŠ BRAŠTIL.

84
    Závěr zápasu je velmi hektický na obou stranách, rozhodčí musí hráče na hřišti i na lavičce hodně uklidňovat.

87
    Braštil vidí od rozhodčího žlutou kartu za faul na Baráka.

88
    Skořepa takticky fauloval v závěru a vidí žlutou kartu.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví v 2. poločasu 2 minuty.

90+1
    Skořepa se choval nesportovně a vidí od rozhodčího žlutou kartu a následně červenou.

90+2

Skončil nám zápas 5.kola mezi 1.FK Příbram – FK Mladá Boleslav, který skončil v hektickém závěru 2:2. Za domácí se prosadil Kilián a Stratil a za hosty Klobása a Braštil.

Nejlepší hráč : Lukáš Stratil.

Já se s Vámi loučím a při dalších sportovních zápasech se těším na shledanou. (18:11:38)