Plzeň – Mountfield HK 2:5 (kon.) | Chomutov – Vienna Capitals 5:4 (po pr.) | Tappara – Djurgården 2:3 (kon.)
Kärpät – Eisbären 0:4 (kon.) | JYP – HV71 2:1 (kon.) | Kuopio – Linköping 0:3 (kon.)
Kometa Brno – Salzburg 0:4 (kon.) | HC Slovan – Sparta 2:3 (0:1 po s.n.) | TPS – Brynäs 3:2 (kon.)
Luleå – Hamburg 3:1 (kon.) | Färjestad – IFK Helsinky 4:2 (kon.) | Frölunda – Jokerit 4:0 (kon.)
Zürich – Ingolstadt 3:4 (kon.) | Fribourg – Liberec 5:4 (kon.)
Luleå Hockey
3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
Hamburg Freezers
Úterý 13.08.2013, 19:00 • Coop Arena Norrbotten, Luleå • European Trophy

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:14:38)

1. Chris ABBOTT (LHF) 0+1
    2. Linus KLASEN (LHF) 1+0
    3. Anton HEDMAN (LHF) 0+0

Dnešní utkání je u konce. Z vítězství 3:1 se radují hokejisté švédského týmu Luleå HF, kteří si tak připisují první body do tabulky Severní divize. Hosté dnes dopláceli zejména na svou nedisciplinovanost, nasbírali velké množství vyloučení a i proto nemohli dnes na ledě soupeře pomýšlet na body.

60:00

59:00
    Začíná poslední minuta nejen třetí třetiny, ale pravděpodobně i celého utkání.

58:59
    Hosté jsou již ve čtyřech.

58:31
    A pozor, hosté jdou do tří! Závěr zápasu hokejisté Hamburku nezvládají a Niko Krämmer dostává dvouminutový trest za hákování.

56:59
    Šance hostů na zvrat se pomalu rozplývá, zvlášť, když budou hrát opět v oslabení. Sudí vylučují Adama Mitchela za hákování na dvě minuty, domácí si zahrají přesilovou hru.

55:11

53:11
    Hosté mají možnost snížit náskok domácích, na trestnou lavici usedá Daniel Mannberg.

52:07

50:07
    A opět se vylučuje a znovu na straně hostů, které oslabuje Martin Walter za hru vysokou holí.

48:55

46:55
    Přesilová hra Luleå HF, Mathieu Roy dostává dvě minuty.

46:28

44:28
    Domácí budou hrát v oslabení, na trestnou lavici usedá Vjačeslav Truchno za hákování.

43:21
    Výborná nahrávka zpětná přihrávka Niklase Olaussona před branku, kde najíždí Linus Klasen, ale nedokázal přesně vystřelit.

41:50

41:30
    Přesilová hra domácích pomalu spěje ke svému závěru a nutno dodat, že Luleå si téměř žádnou šanci nevypracovala.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 16. Klassen (Olausson, Mannberg), 21. Persson (Fransson), 37. Mannberg (Chris Abbott, Cam Abbott) – 37. Wolf (Festerling, Flaake)

Luleå Hockey: Bellisimo (Rauito) – Klasen, Olausson, Cam Abbott, Chris Abbott, Ledin, Truchno, Fabricius, Fogström – J. Forsberg, Fransson, Skrbek – Persson, Sandström, Oskarsson – Sundh, Hjelm, Gunnarsson – Hedman, Kukan, Mannberg
    Hamburg Freezers: Treutle (Langmann) – Wolf, Festerling, Madsen, Dupuis, Pettinger, Jakobsen, Krämmer, Cabana – Flaake, Ejdepalm, Westcott – Mitchell, Schmidt, Roy – Oppenheimer, Schubert, Bettauer – Möchel, Walter, Stas

Rozhodčí: Björk, Ohlund – Yletyinen, Kack