Ivo Klec
0
3 2
sk Čtvrtek 15.08.2013, 10:20Challenger Kazaň (krytý tvrdý povrch)

Videli sme v Kazani jednoznačný zápas, kde Klec mal veľmi málo skvelých momentov. Keby ich dokázal mať viac, mohol byť výsledok zaujímavejší. Takto úplne jednoznačne za 61 minút a po setoch 6-3, 6-2 postupuje ďalej Stachovskij, ktorý sa vo štvrťfinále stretne s domácim Karatsevom.

Večer Vás pozývam sledovať prenos zápasu Magdy Rybárikovej proti bieloruske Viktorii Azarenkovej.

Lúči sa s Vami Peter Kavacký. (11:25:31)

Koniec zápasu

6:2
    Hra, set a zápas Stachovskij. Ten sa aj po druhom servise vybral na sieť, ale zahrávať už nemusel, lebo Klec nedokázal zriternovať.

40-0
    Stachovskij smečuje na sieti a má tri mečbaly.

30-0
    Neskutočná chyba Kleca, mal voľný kurt a posiela do autu.

15-0
    Stachovskij začína podanie s novými loptičkami úspešným smečom na sieti.

5:2
    Klec podanie na udržanie sa v zápase zvládol. Po prestávke bude v podávať na výhru v zápase.

40-A
    Stachovskij teraz zahral snáď dva metre mimo kurtu.

40-40
    Na prvý mečbal vytiahol Klec famózny prvý servis.

40-30
    Stachovskij teraz ničí Kleca stopbalom rovno za sieť. Ten ho síce dobehol ale vrátil len do siete. Prvý mečbal.

30-30
    Víťazný volej zahráva Stachovskij na sieti.

15-30
    Loptu získava Klec.

15-15
    Klecovi sa podaril uhrať bod priamo z podania.

15-0
    Klec podáva na udržanie sa v zápase ale Stachovskij vyťahuje víťazný stopbal.

5:1
    Ďalší bod priamo z podania a je to stav 5-1 v druhom sete. Zdá sa, že je o všetkom rozhodnuté.