Ostrava – Jihlava 7:1 (kon.) | Pardubice – Frýdek-Místek 1:1 (kon.) | Č. Budějovice – Bohemians 1905 0:2 (kon.)
FC Baník Ostrava
7:1 (5:0)
FC Vysočina Jihlava
Sobota 17.08.2013, 12:00 • Městský stadión Vítkovice Aréna • Celostátní liga staršího dorostu

Zápas pátého kola Celostátní ligy staršího dorostu končí podle očekávání a sice vítězstvím Baníku. O to se postaral už v prvním poločase Jakub Marek, který celkem v utkání obstaral hned pět gólů a zdvojnásobil tak své konto vstřelených branek v soutěži. Mimo to se ještě v prvním poločase trefil Behan a ve druhém Ožvolda. Za Jihlavu pak po rychlé rozehrávce zakončoval do prázdné branky Ujčík.

Pro dnešek se s vámi loučím a těším se na další onlajny z fotbalové Ostravy. (13:56:46)

89
    Útočný faul jednoho z hráčů Baníku nedaleko středové čáry.

87
    Jihlava ještě jednou střídá. Spirkoského nahradil Haala.

87
    Ofsajd Ostravy.

84
    Po centru do vápna a mírném zmatku nakonec Jihlavané odkopávají balon do bezpečí.

83
    Rohový kop pro Baník.

81
    Tomšů branku z hranice velkého vápna netrefil.

80
    Po dalším zaváhání v obraně Jihlavy se Marek dostal do dalšího úniku. Tentokráte jej ale nezakončil střelou mezi tři tyče.

78
    Baník právě vstřelil branku!
    Nyní už to ale JAKUB MAREK zvládl a poté, co hostům nevyšla ofsajdová past, kličkou obchází i brankáře a zakončuje do odkryté branky. 7:1 a pátý gól pro Marka.

77
    Marek tentokráte neprošel přes jihlavskou obranu.

75
    Centr z rohu končí přímo v náruči Vargy.

74
    Jihlava bude zahrávat rohový kop.

72
    Michala Veselského střídá Michal Mazel.

70
    Další šanci Baníku zastavuje rozhodčí kvůli ofsajdovému postavení.

67
    Rozhodčí nařizuje další přestávku na osvěžení.

64
    Marek se dostal do střelecké pozice, ale trefuje jen gólmana hostů.

62
    Jana Zábrodského střídá na hřišti Marek Šerý.

MCh

Branky: 9. Marek, 33. Behan, 38. Marek, 42. Marek, 45. Marek, 60. Ožvolda, 78. Marek – 61. Ujčík

Karty:   17. Fiala (JIH), 35. Hron (JIH)

FC Baník Ostrava: Varga – Karčmář, Plesník, Švehlík, Szotkowski, Behan (46. Fojtík), Marek, Matěj (58. Tomšů), Ožvolda, Helešic (46. Neumann), Špavelko
    FC Vysočina Jihlava: Jícha – Ujčík, Zábrodský (62. Šerý), Kriegsmann, Maruš, Spirkoski (87. Haala), Veselský (72. Mazel), Duba, Fiala (46. Košík), Rychetník (46. Jančík), Hron

Rozhodčí: Vysloužil – Peřina, Čecháček