Ostrava – Jihlava 7:1 (kon.) | Pardubice – Frýdek-Místek 1:1 (kon.) | Č. Budějovice – Bohemians 1905 0:2 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
0:2 (0:1)
Bohemians Praha 1905
Sobota 17.08.2013, 14:00 • SCM Mladé • Celostátní liga staršího dorostu

Utkání končí výhrou Bohemians. Mužem zápasu byl Jaroslav Trnka, který vsítil obě branky hostů. Nejprve se prosadil prudkou ranou z pokutového kopu a druhou branku vstřelil po výborné individuální akci. Domácí byli sice v prvních 60ti minutách aktivnější, ale všechny jejich akce skončili nezdarem. Poté už se do šancí ani nedostávali a hosté naopak hrozili z nebezpečných protiútoků. Zápas rozhodla efektivita, která byla na straně hostujícího celku, a ten si tak do Prahy odváží tři body. To je pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u kopané opět na shledanou. (16:25:46)

89
    Nastavovat se nebude. Je rozhodnuto.

88
    Domácí už nemají síly na závěrečný drtivý tlak. Hosté všechny balony odpalují.

87
    Hostující Jelínek mohl definitivně rozhodnout o výhře Bohemians. Úplně sám se dostal s míčem před Coufala. Jeho prudkou střelu však brankář bravurním zákrokem vyráží!

85
    Za dvougóloveho Trnku přichází Filip Kučera.

85
    Budějovice se tlačí dopředu ale hosté velmi zodpovědně brání.

84
    Hezkou ránu Havla vyboxoval Dočekal nad branku.

82
    Hostující Horký si zahraje posledních 8-9 minut i s nastavením. Ze hry jde Grohman

81
    Na zavěrečné minuty přichází ještě Pasecký. Nahradí Tomáška.

79
    Hosté nyní v klidu drží míč a snaží se útočit.

77
    Na druhé straně pálil Přibyl. Coufal střelu v klidu chytá.

76
    Švantner nyní táhl akci po levé straně. Přes jednoho beka přešel, ten druhý už ho ale zbrzdil a následná přihrávka byla velmi nepřesná.

74
    Četná střídání hru velmi kouskují. Domácí, alespoň prozatím, nemají na to vývoj utkání zvrátit.

73
    Dalším hráčem který střídá je Kostka. Do hry přichází Petr Kalaš.

71
    Jelínek fauluje na právem křídle Horáka. Přímý kop Bohemka bez problémů odvrací.

70
    Další rychlý útok táhl Trnka s Přibylem a vybojovali rohový kop. Ten se ale hostům vůbec nepovedl a míč končí u brankáře Coufala.

69
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Bláha, přichází Přibyl.

67
    Střídající Švantner se hnal hned do šance, ale jeho střela byla zablokována.

64
    A máme tu další střídání na straně Budějovic, ze hry jde útočník Vaněk. Posledních dvacet pět minut bude hrát Švantner.

64
    Nebezpečný protiútok a hosté mohli vést už 3:0! Grohman stříleným centrem hledal Jelínka, tomu ale k přesnému zakončení chyběl ani ne krok.

63
    Hostující Kostka je za útočný faul odměněn žlutou kartou.

61
    Vaněk nyní, tísněn dvěma soupeři, odkopl míč do autu a připravuje tak vlastní tým o rychlý postup.

59
    Domácí se marně snaží ohrozit branku hostů. Ke střele se vubec nedostávají. Naopak Bohemians se soustředí na rychlé kontry po stranách.

56
    Střídající hráči hru Budějovic oživili, ale hosté pozorně brání svůj náskok.

54
    Další střídání na straně Dynama. Na hrací plochu jde Martin Held a střídá dnes málo aktivního Schertlera.

53
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Tušer, přichází Tomášek.

53
    To je velký šok pro domácí hráče.

52
    Bohemians právě vstřelili branku!
    ... a toho využívá opět Trnka! JAROSLAV TRNKA si naběhl na přihrávku na hranici vápna, dvěma obráncům udělal perfektní kličku, položil si brankáře a chladnokrevně pod břevno zakončil. 0-2!

51
    Dynamo se tlačí dopředu ale nechává otevřená zadní vrátka. ...

49
    První střídání v utkání. Za Hořáka přijde Jelínek.

47
    Budějovice se pokusili o protiúder ale Řezáč je od míče čistě odstaven.

46
    Domácí gólman Coufal pod tlakem odkopl zpětnou přihrávku od Tušera jen do autu a hosté se usazují na polovině Dynama.

46
    Do druhé půle vyběhla mužstva v nezměněných sestavách.

46

Máme za sebou první poločas dnešního utkání a tým Boheminas 1905 vede nad Dynamem 1:0. Obě mužstva si během prvních pětačtyřiceti minut připsali několik solidních příležitostí, ale ke gólu vedla až penalta z 44.minuty. Domácí byli sice v průběhu první půle aktivnějši, ale produktivita hostů rozhodla.

44

Aktivní Trnka se přeci jen branky dočkává! Řezáč ve vápně fauloval a k pokutovému kopu se postavil JAROSLAV TRNKA. Balon poslal po pravé ruce brankáře prudce do sítě, zatímco gólman skákal na druhou stranu.

43
    Bude se kopat penalta!

43
    Budějovická obrana nyní úplně zapomněla na osamoceného Trnku. Právě na něj propadl přetažený centr ale Trnka nedokázal z voleje zamířit mezi tři tyče.

41
    Domácím se nedaří rozehrávat standartní situace a to jich mají požehnaně. Většina z nich míří do rukavic hostujícího gólmana.

39
    Pechr dlouhým míčem vyzval ke sprintu Kostku ale ani jeho rychlé nohy nestihly doběhnout míč na hrací ploše.

37
    Naopak malém udeřilo na druhe straně! Vaněk se osamocený dostal k odraženému míči a napálil jej jen těsně vedle Dočekalovi branky.

35
    Prudký centr Trnky srazili černobílí na rohový kop. Z něj se Bohemce zahrozit nepodařilo.

33
    Hostující Grohman se pokusil o střelu z dálky, ta ale byla velmi nepřesná.

32
    I hráči Budějovic přitvrzují. Série faulu právě kouskuje hru.

31
    Po tvrdém faulu se stěží zvedá ze země Řezáč. Bude ale pokračovat.

28
    Domácí jsou stále aktivnější. Soupeře zatlačili díky sérii rohových kopů.

27
    Hostující Káš nyní ve středu hřiště fauloval Bálka a zastavil tak rychlý útok Dynama.

26
    Hráči Bohemians nyní rozvážně kombinují na vlastní polovině.

24
    Domácí Schertler hledal na vzdálenější tyči volneho Bálka. Ten balon ve skluzu uklízí jen půl metru vedle branky zelenobílých.

22
    Nadějný útok Bohemoansr brzdí příliš dlouhá přihrávka a obránce Rothe nakonec musí míč vratit až zpět vlastnímu brankáři.

18
    Za dlouhým míčem se nyní hnal Trnka. Stopeři Dynama byli u míče dřív.

17
    První rohový kop domácích. Hosté odvrací jen na hranici vápna ale ani následná dorážka do branky nemíří.

15
    U míče jsou domácí, ale k zakončení se nedostávají.

13
    Na centr z hloubi pole si nyní naskočil hostující Hořák a mířil jen těsně nad břevno.

10
    Po deseti minutách hry se obraz hry začíná vyrovnávat. Bohemians přidali v aktivitě a nyní útočí středem hřiště.

8
    Domácí se několikrát pokusili o střelu ale všechny pokusy šly nad branku.

5
    Budějovice nyní svého soupeře přehrávají. K ohrožení branky hostů to ale nevede.

4
    Ve velké šanci byl domací Schertler! Hnal se z pravé strany sám na gólmana ale zamířil těsně vedle.

2
    V úvodu utkání se hraje nahoru dolů.

1

SK Dynamo Č. Budějovice: Coufal – Havel, Tušer, Rytíř, Řezáč, Hála, Horák, Bálek, Schertler, Held J. , Vaněk

Bohemians Praha 1905: Dočekal – Rothe, Pechr, Grohman, Habrun, Bláha, Trnka, Káš, Kostka, Fotr, Hořák

Rozhodčí: Dobrovolný – Nádvorník, Eibl.

Z lepší pozice vstupují do dnešního utkání hráči Bohemians. Hosté mají v soutěži po třech odehraných zápasech na kontě 4 body a skóre 8:8. Domácí odehráli o utkání více, ale zatím se z výhry neradovali. Bilancí 0-2-2 se Budějovice pyšnit nemohou a rovněž počet inkasovaných gólů (12) je velmi vysoký.

Nejlepší střelec domácích je Martin Schertler, který skóroval celkem čtyřikrát. Na straně hostí je na první příčce Jaroslav Trnka, kterému na první místo v tabulce střelců týmu stačily dva zásahy.

Krásný slunečný den přeji z Českých Budějovic. Dynamo České Budějovice "U19" dnes přivítá na svém hřišti v Mladém tým Bohemians 1905 "U19".

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.