K. Vary – Sterzing 3:4 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 0:12 (kon.)
Středa 21.08.2013, 18:00 • Karlovy Vary, KV Arena • Zápasy mládeže

60:00
    Konec zápasu. (20:06:16)

59:38
    Trevor Jon Caig oslabuje svůj tým, dvě minuty za hákování. Velká šance pro domácí vyrovnat v samém závěru zápasu.

59:00
    Domácí v šesti bez brankáře!

57:35
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Domácí už jsou na dostřel svému soupeři, JAKUB FLEK posílá puk za záda italského brankáře a snižuje na nejtěsnější rozdíl! Asistence: Daniel Vachutka.

51:00
    V posledních minutách drží domácí svého soupeře v obranném pásmu, k ohrožení Steinmannovy branky se ale dostávají spíše sporadicky.

48:11
    Hráči italského týmu to ale zvládli bez úhony a nadále už hrají v pěti.

46:11
    Simon Baur (SZB) potrestán za hákování, hosté jdou do tří.

45:13
    Tým Sterzingu špatně střídal a následuje trest pro hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě.

42:43

40:43
    Početní výhoda pro domácí po faulu Fabiana Hackhoffera (SZB), dvě minuty za podražení.

40:01

40:00

39:17
    A tak se také děje! LUKÁŠ VRÁNA využívá přesilovou hru a snižuje stav zápasu na 2:4! Asistence: Juraj Bezúch, Martin Kohout.

38:01
    Další možnost pro domácí ke zdramatizování dnešního zápasu, Simon Baur (SZB) vyloučen za podražení.

36:43

34:43
    Za podražení vyloučen Daniel Hroch (KVA), výhoda přesilové hry pro Sterzing.

30:31
    Sterzing právě vstřelil branku!
    Tak to už bude pro domácí hodně těžké, TREVOR JON CAIG totiž kompletuje svůj hattrick v dnešním utkání a hosté tak již vedou o tři branky! Asistence: Michael Catenacci.

28:42
    Hosté se ale v pohodě ubránili.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 12. Harkabus (Vrána L.), 40. Vrána L. (Bezúch, Kohout), 58. Flek (Vachutka) – 15. Caig (Catenacci), 18. Catenacci, 25. Caig (Catenacci), 31. Caig (Catenacci)

HC Energie Karlovy Vary: Honzík (Fečo) – Kvapil (A), Škvor – Dvořák, Šimek – Troška, Kečkéš – Bahounek, Šafář – Harkabus, Vrána (A), Flek (C) – Bezúch, Gríger, Kohout – Vachutka, Táborský, Gorčík – Zadražil, Beránek, Csamangó – Hroch.
    Sterzing Broncos: Steinmann (Corsi) – Šterbák, Baur, Hackhoffer, Messner, Pircher (C), Seeber, Maffia, Eastman (A) – Klouda, Braito, Erlacher, Kofler, Catenacci, Stofner, Wieser, Mair, Caig, Sottsas (A), Deluca, Ludvík.

Rozhodčí: Grech – Belko, Hynek