Aktobe – Dynamo Kyjev 2:3 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Tottenham 0:5 (kon.) | Karabach – Frankfurt 0:2 (kon.)
Kubaň Krasnodar – Feyenoord 1:0 (kon.) | Jablonec – Real Betis 1:2 (kon.) | Minsk – Standard 0:2 (kon.)
Atromitos – Alkmaar 1:3 (kon.) | Maccabi Haifa – Astra Giurgiu 2:0 (kon.) | Kalju – Dněpropetrovsk 1:3 (kon.)
Molde – Kazaň 0:2 (kon.) | Salzburg – Žalgiris Vilnius 5:0 (kon.) | Esbjerg – Saint-Étienne 4:3 (kon.)
St. Gallen – Spartak 1:1 (kon.) | Kukësi – Trabzonspor 0:2 (kon.) | Elfsborg – Nordsjaelland 1:1 (kon.)
Hafnarfjördur – Genk 0:2 (kon.) | CS Pandurii – Braga 0:1 (kon.) | Tromsø – Besiktas 2:1 (kon.)
Apollon Limassol – Nice 2:0 (kon.) | Swansea – Ploiesti 5:1 (kon.) | Partizan Bělehrad – Thun 1:0 (kon.)
Rijeka – Stuttgart 2:1 (kon.) | Vojvodina – Šeriff Tiraspol 1:1 (kon.) | Černomorec Oděsa – Skënderbeu 1:0 (kon.)
Udinese – Liberec 1:3 (kon.) | Waregem – APOEL 1:1 (kon.) | Grasshoppers – Fiorentina 1:2 (kon.)
Rapid – Dila Gori 1:0 (kon.) | Sevilla – Śląsk 4:1 (kon.) | Estoril – Pasching 2:0 (kon.)
Grasshoppers Curych
1:2 (0:1)
ACF Fiorentina
Čtvrtek 22.08.2013, 21:00 • Stadion Lrundetzig • Evropská liga (předkola)

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (22:57:58)

A je dobojováno! Do druhého poločasu vlétli hosté ve velkém stylu, hned po zhruba 20ceti vteřinách zdvojnásobili svůj náskok zásluhou Gomeze. Domácí to ale nazabalili a odměnou jim byla branka z 64. minuty, která přišla po dobré hlavičce Ngamukola. Více ale již domácí nestihli a tak si Fiorentina odváží do Itálie slibný náskok 2:1. Zda bude postupový, to se dozvíme příští týden.

90+5
    V poslední minutě ještě vidí žlutou kartu Ambrosini za faul zezadu.

90+4
    V posledních minutách mají paradoxně navrch hosté, ofsajd teď zastavil Maria Gomeze.

90+4
    Do brejku se hnal Alonso, jeho cetr ale nenašel nikoho ve fialovém.

90+3
    Cuadrado zpracovával míč v pokutovém území soupeře v ofsajdové pozici.

90+2
    Výborný obranný skluz Toka zastavil akci hostí.

90
    Hlavní sudí nastaví ještě pět minut nad rámec hrací doby.

90
    V samém závěru mohli domácí vyrovnat! Po rohovém kopu Pavloviče se k hlavičce dostal Vilotič, ten ale trefil pouze prostor, ve kterém operoval Neto! Aby to ještě Curych nemrzelo.

89
    Na centr Ljajiče si naběhl další nový hráč Alonso, hlavou ale hodně minul.

88
    Mario Gomez vybojoval u rohového praporku domácích faul. Tady se teď Fiorentině bude líbit.

87
    Hostujícímu brankáři dlouho trvalo, než uvedl míč do hry. Za zdržování hry tak dostává žlutou kartu.

86
    Curych se stále žene dopředu, moc času k vyrovnání ale už nemá.

85
    Další standardní situaci domácích se Fiorentina dokázala ubránit.

82
    Oba celky provedou svá poslední střídání. Na domácí straně odchází Hajrovič, toho nahradí Feltscher. Na té hostující přijde Matias, opačným směrem míří Borja Valero.

81
    Ngamukol se dostal do vápna soupeře, zde si ale pomohl v souboji s obráncem rukama a to neuniklo pozornosti hlavního sudího.

78
    V Curychu se začíná probouzet publikum, které vytušilo, že teď je jejich pomoc zapotřebí nejvíce.

77
    O dvě minuty později střídá i domácí lavička, pro dnešek dohrál Abrashi, místo něj nastoupí Caio.