Trenčín – Martin 3:2 (3:2 po s.n.) | Trnava – Ferencvárosi TC_dup 3:0 (kon.) | Kladno – Beroun 3:1 (kon.)
Jihlava – Třebíč 2:0 (kon.) | Lev – Mnichov 10:5 (kon.) | Motor ČB – Krasnojarsk 1:5 (kon.)
Havířov – Šumperk 6:2 (kon.) | Nové Zámky – Orange 20 3:4 (kon.) | Přerov – Vsetín 7:0 (kon.)
Ústí n/L – Litvínov 3:1 (kon.) | Slavia – Znojmo 4:3 (kon.) | Zlín – Vítkovice 2:3 (kon.)
Benátky n/J – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Prostějov – Břeclav 7:0 (kon.) | Pelhřimov – High1 4:6 (kon.)
Žďár n/S – Technika Brno 5:5 (kon.) | K. Vary – Sterzing 6:3 (kon.) | Zvolen – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Čtvrtek 22.08.2013, 17:30 • Horácký zimní stadion • Přípravné zápasy

51:34
    Přesilová hra pro Třebíč, dvě minuty za hákování dostává Vojtěch Zadražil (JIH).

48:20
    Velecký našel u levé tyče Dusíka číhajícího Malce, ten ale v rozhodujícím okamžiku promáchl do prázdna.

47:53
    A je z toho vyloučení. Dvouminutový trest pro Vlastimila Bilčíka za držení protihráče.

46:30
    Dukla právě vstřelila branku!

Pěknou kombinaci domácích zakončuje TOMÁŠ ČACHOTSKÝ. Před brankou dostal přesnou přihrávku od Romana Mikeše a bekhendem posílá svůj tým do dvoubrankového vedení. Asistence: Roman Mikeš.

45:23
    Nahodil adresoval pěknou přihrávku na Vondráčka, který dostal před Sáblíkem hodně prostoru, jenže netrefil ideálně puk.

44:10
    Roman Mikeš, zatím jedinyý střelec dnešního zápasu, dostává dvě minuty za hákování.

39:26
    Velmi dobrý zákrok Lukáše Sáblíka. Milan Přibyl obkroužil branku a adresoval svoji přihrávku před branku, kde se k puku dostal Bilčík, ale z bezprostřední blízkosti gólmana domácích nepřekonal.

34:50
    Ondřej Malec získal ve středním pásmu kotouč a hned se s ním posunul před Dusíka. Ten byl proti jeho střele z pravého kruhu bez šance, jenže horní tyčka byla proti navýšení vedení domácích.

31:30
    Vyloučení na straně Dukly, za faul loktem dostává dvě minuty Michal Důras.

29:50
    Hned po vzahování se k puku dostal Křivohlávek a po střele z pravého kruhu se vyznamenala Sáblíkova vyrážečka.

29:19
    Už je mi jasné, proč rozhodčí nyní přerušil hru. Vylučuje Lukáše Nahodila, který dostává desetiminutový trest za nesportovní chování.

28:23
    Prokš se ve středním pásmu dostal k puku a nebýt zákroku hostujícího hráče, asi by upaloval v dobré pozici na Dusíka. Jenže Vlastimil Bilčík (TRE) se provinil vysokou holí a dostává tak 2+2 minuty.

26:51
    Jenže domácí si v plné síle dlouho nezahrají. Na trestnou lavici odchází Miha Štebih (JIH) za krosček. Po jeho zákroku se ve středním pásmu strhla menší potyčka, vylučovat se ale dále nebude. Hra je nyní hodně nervózní.

25:51
    Vondráček se zjevil zcela sám u levé tyče Sáblíka, jenže napůl odkrytou branku minul.

24:29
    Nepovedlo se mu to i z toho důvodu, že byl podražen. Na trestnou lavici odchází Oldřich Kotvan (JIH).

22:52
    Bude se hrát ve čtyřech, na trestnou lavici odchází Tomáš Kaláb (JIH) za nedovolené bránění.

22:35
    Další vyloučení na straně Třebíče. David Rangl dostává dvě minuty za podražení.

21:03

Už to vypadalo, že domácí svoji dvojnásobnou převahu nevyužijí, ale nakonec se jim to povedlo. Zadražil vystřelil od modré, Dusík vyrazil, před brankou se nejlépe zorientoval Adam Zeman, který posunul za sebe puk na ROMANA MIKEŠE a ten otevírá gólový účet dnešního zápasu. Asistence: Adam Zeman.

19:49
    Dukla si zahraje minutu a dvacet vteřin přesilovku pět na tři. Ondřej Dlapa je podruhé v dnešním zápase vyloučen, nyní za krosček.

19:16
    Adam Zeman střílel z první z pravého kruhu, Dusíka vyráží.

19:09
    Na konci první třetiny je tu druhá přesilová hra Dukly, když je za sekání vyloučen Rostislav Malena (TRE)-

17:24
    Dukla se po vzahování rychle dostala do protiútoku dva na jednoho. Lukáš Jícha buď mohl přihrát najíždějícímu Vysloužilovi nebo to zkusit sám. Rozhodl se pro druhou možnost a Dusík vyráží.

10:29
    Přesilovu hru si vyzkouší i Dukla, za faul loktem je na dvě minuty vyloučen Ondřej Dlapa (TRE).

08:09
    Prvním vyloučeným hráčem zápasu je Michal Důras. Dvě minuty, podražení – Třebíč bude hrát přesilovou hru.

07:41
    Ale ne na dlouho. Michal Důras získal puk zpátky, uvolnil se na modré, ze tří hráčů Třebíče udělal slalomové tyče, jenže své individuální akci již nedal třešničku na dortu v podobě gólu, když jeho střelu vytáhl pravým betonem Dusík.

05:50
    Jenže na na dlouho, zdánlivě ztracený kus černé gumy vybojoval u mantinelu Paták, nabruslil si mezi kruhy a Sáblík měl co dělat, aby střelu vyrazil. Toto byla zatím největší příležitost dosavadního průběhu zápasu.