Getafe – Almería 2:2 (kon.) | Ath. Bilbao – Osasuna 2:0 (kon.)
2:0 (1:0)
CA Osasuna
Pátek 23.08.2013, 22:00 • San Mamés Barria, Bilbao • Španělská LaLiga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (23:48:12)

V dnešním utkání vítězí fotbalisté domácího Athletica Madrid, kteří se po výhře 2:0 radují z druhé výhry v novém ročníku Primera División. Naopak hosté vyšli opět bodově naprázdno, ač dnes nepředvedli vůbec špatný výkon!

90+3
    Aduriz dává svým spoluhráčům jasný pokyn k vysunutí hry na polovinu soupeře, to vše v poslední minutě zápasu.

90+2
    Gómez centruje z pravé strany, ale míč přelétl pokutové území Osasuny.

90+1
    Tři minuty nastaví sudí Muñiz.

90
    Začala devadesátá minuta dnešního utkání, Torres si bere míč a klusá k pravému rohovému praporku, odkud rozehrává. Míč končí v náruči Herrerína.

89
    Bilbao nechává i v samém závěru hrát svého soupeře, hosté se marně snaží o vstřelení kontaktního gólu.

87
    Nic z toho nebude, pouze odkop od branky Athletica.

87
    Tentokrát to byl přetažený centr, přesto hosté zůstávají u míče, autové vhazování z levé strany.

86
    Hosté rozehrají další rohový kop z pravé strany, míč si opět staví Torres.

85
    Rohový kop z pravé strany rozehrává Torres.

84
    Hosté se druhým gólem dostali "na kolena", sami měli vyrovnání na dosah, nyní však prohrávají již o dva góly a vypadá to, že z Bilbaa odjedou s prázdnou.

82
    Bilbao právě vstřelilo branku!
    ÓSCAR DE MARCOS ARANA využil "rozevřené" obrany Osasuny a po skvělé přihrávce Adurize se dostává sám před gólmana Fernándeze, kterého překonává přízemní střelou, Bilbao vede 2:0.

82
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Sisi, přichází Manuel Onwu.

81
    Osasuna má k dispozici rohový kop, z levé strany rozehrává Torres.

80
    Ale Aduriz nyní prováhal obrovskou šanci, gólman Fernández vyběhl, Aduriz mu udělal kličku, ale ztroskotal na Joanu Oriolovi.

79
    S blížícím se závěrem je patrná snaha Bilbaa zaměřit maximální pozornost na defenzivu, domácí téměř vůbec neútočí.