HC Litvínov – Motor ČB 2:4 (kon.) | HC Plzeň – Sparta 6:3 (kon.) | Motor ČB – Slavia 2:5 (kon.)

Plzeň právě vstřelila branku!

Plzeň v posledních 8 sekundách potvrzuje svou výhru! Poslední branku zápasu vstřelil JAKUB HOUFEK!
    Asistence: Kopta

59:04
    Vyloučen hostující Fučík na dvě minuty za zdržování hry. Litvínov si tak pěkně zavařil.

58:48
    Bude se vhazovat ve středním pásmu, Soukup se proto vrací do branky.

58:30
    Litvínov hraje v šesti, Soukup je na střídačce.

57:49
    Litvínov už nemá moc času, a Plzeň opět vyhazuje za Soukupa.

56:53
    Soukup raději pokryl nahození na branku před dojíždějícím Polatou.

56:23
    Plzeň na chvíli potrápila litvínovské před Soukupem. Litvínov se ze všech sil snaží něco provést v útočném pásmu.

54:38
    Plzeň šetří čas za svou brankou, Litvínov zatím stihl vystřídat.

53:38
    Přikryl střílel z vrcholu kruhu, ale přestřelil až do ochranné sítě.

53:16

52:04
    Pejcharovi se podařilo vyhodit až za Soukupa.

51:16
    Vyloučen domácí Kopta na dvě minuty za zdržování hry. Litvínov má šanci snížit plzeňský náskok.

50:58
    Válkova střela z úhlu vypadla Karafiátovi z lapačky, ale včas ho stihl zalehnout před dojíždějícími hráči.

49:54
    Zakázané uvolnění domácích. Puk před Soukupem dlouho nezůstal, Litvínov vyhazuje do středního pásma.

49:10
    Fučík střílí od modré, Karafiát vyráží do rohu.

48:46
    Icing domácích, vhazuje se před Karafiátem.

48:36
    Válek vyslal prudkou střelu z mezikruží, Karafiát byl ale opět připraven.

47:49
    Litvínov útočí, Karafiát se v brance pěkně otáčí.

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 15. Uhlík (Rajal), 26. Mašek (Kepka), 34. Michel (Marcel), 60. Houfek (Kopta) – 13. Stříbrný (Řehoř, Průša)

HC Plzeň 1929: Karafiát – Kohel, Rajal, Houfek, Kubík, Marcel, Holý, Hanus, Indrák, Čadek, Michel, Pejchar, Uhlík, Tulačka, Mašek, Polata, Kristl, Langer, Přikryl, Kepka, Kopta.
    HC Litvínov: Soukup – Baránek, Šesták, Cvrk, Wiedemann, Fučík, Kokeš, Šefl, Svoboda, Mical, Válek, Trübenekr, Průša, Řehoř, Stříbrný, Štěpka, Šimeček, Řezníček, Ujfaluši, Sýkora, Kalina.

Rozhodčí: Hlinka – Tauš, Malý