HC Litvínov – Motor ČB 2:4 (kon.) | HC Plzeň – Sparta 6:3 (kon.) | Motor ČB – Slavia 2:5 (kon.)
HC Plzeň – HC Litvínov 4:1 (kon.)
HC Plzeň 1929
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
HC Litvínov
Sobota 24.08.2013, 19:30 • ZS Ivana Hlinky • Memoriál Petra Kalivody

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.

00:01

Soupisky budou doplněny po první třetině.

01:02
    Marcel bráněn Cvrkem vystřelil od modré, puk má pod kontrolou Soukup.

02:23
    Plzeň v útočném pásmu, Soukup musel zasahovat!

03:05
    Hraje se důrazný a rychlý hokej, souboje u mantinelu se tvrdě dohrávají.

03:37
    Icing domácích, vhazuje se po Soukupovo levici.

04:43
    Plzeň rozehrává zpoza své branky.

04:57
    Probíhá souboj o puk v rohu kluziště za Soukupem. Souboj vyhrál Litvínov a hraje se ve středním pásmu.

06:12
    Hosté se na chvíli ohřáli v útočné třetině. Teď ale útočí Plzeň.

06:32
    Po nepříjemné střele Holého má Soukup kotouč ve výstroji.

07:33
    Litvínov je v útočné třetině, ale hraje se jen v rozích a po mantinelech.

07:51
    Vyloučen hostující Wiedemann na dvě minuty za hákování. Plzeň si zahraje v početní výhodě.

08:32
    Plzeň útočí. Soukup chytil jedovatou střelu Marcela od modré čáry.

09:24
    Vyloučen domácí Marcel na dvě minuty. Bude se hrát 4 na 4.

09:44
    Litvínov bude hrát sedm sekund ve třech, vyloučen Fučík na dvě minuty za držení.

09:51
    Wiedemann je na ledě. Hraje se 4 na 4.

11:07
    Vyloučen domácí Holý na dvě minuty za držení. 17 sekund bude Plzeň ve třech.

11:24
    Marcel je na ledě, Plzeň je ve čtyřech.

12:15
    Litvínov vybojoval puk za Soukupem a dere se do útočného pásma.

12:35
    Litvínov právě vstřelil branku!

Černožlutí jdou do vedení. Po pěkné kombinaci se za záda Karafiáta trefil JOSEF STŘÍBRNÝ!
    Asistence: Řehoř, Průša

14:08
    Plzeň právě vstřelila branku!

Plzeň odpovídá zásluhou JIŘÍHO UHLÍKA a stav je vyrovnaný 1:1.
    Asistence: Rajal

15:52
    Litvínov se ne a ne udržet v pásmu a u kotouče je opět Plzeň.

16:41
    Tulačka nahrával Michelovi před branku, toho ale dobře bránil Šimeček a tak neměl dostatečný prostor na střelu!

16:45
    Střela Holého byla sražena Štěpkovo hokejkou do ochranné sítě za Soukupovo brankou!

17:38
    Souboj o puk v rohu za Soukupovo bránou vyhráli plzeňští, kteří útočí!

18:26
    Vyloučen domácí Kristl na dvě minuty za držení. Litvínov má šanci navýšit stav utkání v početní přesile.

19:01
    Icing domácích. Bude se vhazovat před Soukupem.

19:13
    Litvínov je v útočné třetině, ale ne na dlouho. Domácí opět vyhazují až za Soukupa.

19:57
    Fučíkovu střelu zablokoval Tulačka bruslemi.

20:00

HC Plzeň 1929: Karafiát – Kohel, Rajal, Houfek, Kubík, Marcel, Holý, Hanus, Indrák, Čadek, Michel, Pejchar, Uhlík, Tulačka, Mašek, Polata, Kristl, Langer, Přikryl, Kepka, Kopta.

HC Litvínov: Soukup – Baránek, Šesták, Cvrk, Wiedemann, Fučík, Kokeš, Šefl, Svoboda, Mical, Válek, Trübenekr, Průša, Řehoř, Stříbrný, Štěpka, Šimeček, Řezníček, Ujfaluši, Sýkora, Kalina.

Rozhodčí: Hlinka – Mareš, Matějovič.

20:01

20:02
    Domácí stále hrají v oslabení. Litvínov v útočném pásmu.

20:26

21:51
    Fučíkovu tvrdou střela od modré Karafiát vyrazil do rohu.

22:43
    Vyloučen hostující Ujfaluši na dvě minuty za podražení.

23:08
    Litvínov pod tlakem! Soukup musel zasahovat proti nepříjemné střele Čadka.

23:44
    Michel vystřelil ale kotouč letěl mimo bránu.

24:14
    Hosté vyhazují za Karafiáta.

24:43

24:48
    Vyloučen hostující Kokeš na dvě minuty za úmyslné zdržování hry.

25:49

Domácí využívají přesilové hry a jdou opět do vedení! Kepka nahrál FILIPU MAŠKOVI na kruh, odkud druhý jmenovaný prostřelil bezmocného Soukupa.
    Asistence: Kepka

28:08
    Litvínov dlouho dorážel na Karafiátovu branku, až domácí gólman raději pokryl puk svoji lapačkou, aby uklidnil hru.

28:45
    Michel nahrával Langerovi před bránu, ten ale nezpracoval a kotouč letí do rohu.

29:26
    Holému na modré utekl kotouč až do útočného pásma Plzně.

29:57
    Šimeček obkroužil branku a snažil se nahrát Štěpkovi, to už se mu ale nepodařilo, Karafiát si kotouč pohlídal.

31:57
    Vyloučen hostující Válek na dvě minuty za zdržování hry. Při pasu přes střední pásmo málem připravil svého trenéra o hlavu.

33:22

Plzeň navyšuje svůj náskok o jednu branku, o kterou se postaral DAVID MICHEL!¨
    Asistence: Patrik Marcel

35:17
    Cvrk střílel z modré čáry, kotouč však zůstal někde pod gólmanem a litvínovští se ho snažili dorazit do branky. Puk se dopotácel do branky až poté co rozhodčí přerušil hru, branka tak nemůže být uznána.

36:20
    Litvínov má velký tlak, lze vidět snahu s nepříznivým skóre něco provést.

36:36
    Vhazuje se před Soukupem, ten hned musí zasahovat.

36:58
    Hra se přesunula do středního pásma.

37:55
    Vhazuje se ve středním pásmu, u puku je Litvínov.

38:31
    Cvrkovu střelu vyrazil Karafiát do rohu.

38:44
    Vyloučen domácí Marcel za krosček. Dále domácí Kopta a hostující Cvrk za hrubost na dvě minuty.

39:20
    Vyloučen další domácí hráč Pejchar na dvě minuty za podražení. Litvínov hraje 6 na 3, Soukup je na střídačce.

39:59
    Karafiát podržel svůj tým, když zalehl dorážku Litvínova!

40:00

40:01

41:31
    Marcel je na ledě. Hosté hrají ve čtyřech.

41:20

43:09
    Soukup zasahuje proti nepříjemné střele domácího obránce.

43:13
    Po vhazování po Soukupovo levici je u puku Litvínov. dostal se však jen do středního pásma, kde o držení puku přišel.

44:24
    Souboj o puk v rohu za Soukupem vyhrála Plzeň. Soukup vyráží střelu z kruhu do rohu.

45:58
    Litvínov se dostal až do útočného pásma, kde ale ani jednou pořádně nezaútočil a kotouč je opět ve středním pásmu.

47:49
    Litvínov útočí, Karafiát se v brance pěkně otáčí.

48:36
    Válek vyslal prudkou střelu z mezikruží, Karafiát byl ale opět připraven.

48:46
    Icing domácích, vhazuje se před Karafiátem.

49:10
    Fučík střílí od modré, Karafiát vyráží do rohu.

49:54
    Zakázané uvolnění domácích. Puk před Soukupem dlouho nezůstal, Litvínov vyhazuje do středního pásma.

50:58
    Válkova střela z úhlu vypadla Karafiátovi z lapačky, ale včas ho stihl zalehnout před dojíždějícími hráči.

51:16
    Vyloučen domácí Kopta na dvě minuty za zdržování hry. Litvínov má šanci snížit plzeňský náskok.

52:04
    Pejcharovi se podařilo vyhodit až za Soukupa.

53:16

53:38
    Přikryl střílel z vrcholu kruhu, ale přestřelil až do ochranné sítě.

54:38
    Plzeň šetří čas za svou brankou, Litvínov zatím stihl vystřídat.

56:23
    Plzeň na chvíli potrápila litvínovské před Soukupem. Litvínov se ze všech sil snaží něco provést v útočném pásmu.

56:53
    Soukup raději pokryl nahození na branku před dojíždějícím Polatou.

57:49
    Litvínov už nemá moc času, a Plzeň opět vyhazuje za Soukupa.

58:30
    Litvínov hraje v šesti, Soukup je na střídačce.

58:48
    Bude se vhazovat ve středním pásmu, Soukup se proto vrací do branky.

59:04
    Vyloučen hostující Fučík na dvě minuty za zdržování hry. Litvínov si tak pěkně zavařil.

59:52

Plzeň v posledních 8 sekundách potvrzuje svou výhru! Poslední branku zápasu vstřelil JAKUB HOUFEK!
    Asistence: Kopta

60:00
    Konec zápasu. (21:30:50)

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 15. Uhlík (Rajal), 26. Mašek (Kepka), 34. Michel (Marcel), 60. Houfek (Kopta) – 13. Stříbrný (Řehoř, Průša)

Rozhodčí: Hlinka – Tauš, Malý