Kert Park Praha – Hr. Králové 4:1 (kon.) | Pardubice – Teplice 1:0 (kon.) | Hr. Králové – Teplice 6:1 (kon.)
Kert Park Praha – Pardubice 0:1 (kon.)
HBC Hradec Králové 1988
6:1 (2:1, 4:0)
HBC Rondo Teplice
Neděle 25.08.2013, 12:35 • ANS Most • Český pohár

Hradec byl ve druhé půli lepším celkem, ale Teplice si zbytečně pokazili dojem na konci zápasu soustavnými dialogy s rozhodčími. (13:47:49)

30:00
    Druhá půle skončila.

29:28
    Hradec právě vstřelil branku!
    PETR NOVÁK trefil od modré přesně prostor pod břevnem 6:1. Asistence: Václav Petr.

28:57
    Tak přeci jenom ještě branka. Střelu L. Fišera od mosré Pagunadis vyrazil před PETRA SÁDOVSKÉHO, který doráží míček do branky 5:1. Asistence: Lukáš Fišer.

28:36
    Hradec už také působí odevzdaně, bez větší snahy přidat další branky.

27:30
    Teplice se snaží odehrát zbytek utkání už bez další inkasované branky, ale v počtu 3 na 5 to nebudou mít vůbec lehké.

26:02
    Novák naservíroval TOMÁŠI JIŘÍKOVI ideální pas k tyči, Jiřík pohodlně do prázdné navyšuje na 4:1. Asistence: Petr Novák.

25:06
    Podhrázský (TPL) teď obdržel dvě minuty za hákování, následně ještě 5 + OK za protesty a navrch další trest 5 + OK za další protesty. Takže úhrnem budou hrát Teplice do konce utkání ve třech.

24:40
    TOMÁŠ JIŘÍK od modré prostřeluje Pagunadise, čímž prakticky rozhoduje utkání 3:1. Asistence: Jan Hrabica.

24:26
    Teplice to zkusily po pravé straně, došlo i na střelu, ale Dvořáček byl připravený.

23:53
    Po aktivitě Bíma za hradeckou brankou vyhazují Východočeši na icing.

23:00
    Tesař z kruhu dobře vystřelil, Pagunadis bezpečně kryje.

22:16
    Hradec zatím nepředstavuje teplické brance větší nebezpečí.

21:05
    Rozhodčí posílají Teplic do čtyř za hru v šesti, což se nelíbí ani teplickým hráčům, ani jejich početným fans v hledišti.

20:06
    Bím dokázal přes dva hradecké hráče posunout míček až za branku Hradce.

19:40
    Hradec nehraje zatím přesilovku dobře.

18:58
    Za podražení je vyloučen Sláma (TPL).

18:03
    Teplice jsou sice celou dobu v útočném pásmu, ale Hradec jim nedovoluje vystřelit.

Jiří Rybář

Branky a nahrávky: 1. Hrabica (Novák), 10. Hora (Ježek), 25. Jiřík (Hrabica), 27. Jiřík (Novák), 29. Sádovsský (Fišer), 30. Novák (Petr) – 3. Kubeš (Prokš)

HBC Hradec Králové 1988: Dvořáček (Mroviec) – Škubník, Hora, Veselý, Jiřík, Černý, Hrabica, Fišer L., Švanda – Krejčík, Hrubý, Fišer J. – Štefanský, Novák, Ježek – Weishaupt, Sádovský, Petr – Svoboda, Tesař
    HBC Rondo Teplice: Pagunadis (Vaníček) – Brda, Adámek, Schuster, Kočiš, Prokš, Koutný R., Sláma, Siedtmann, Černý, Jarkovský, Cimrman, Bím, Koutný T., Kubeš, Podhrázský